26

Odp: Nadchodzi wiosna - zrzucić parę kg:)

Jaki jest wg was najlepszy sposob na pozbycie sie zbednych kilogramow po zimie?
Mam do zgubienia ok 5kg. Nie jest to jakos bardzo duzo, ale czuje sie lepiej jak jestem lzejsza.
Myslalam zeby poprostu zaczac troche biegac.
Czy to wystarczy?

27

dobry pomysl, rowniez kijki lub fitnes, mam do odstapienia karnet z ktorego niestety nie moge skorzystac, wazny przez 30 dni.

28

seks i sport

29

A mrspoz nie mogła najpierw sprawdzić w wyszukiwarce, czy podobny temat już nie istnieje wink ?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

30

ja polecam rower, bo uwielbiam. i nie wiem czy to tylko ja mam taką naturę, ale woda mnie strasznie "wyciąga" wystarczy że się regularnie pluskam na basenie, bo średnio potrafię pływać i bardzo szybko chudnę. jedyny minus jest taki, że nie lubię ćwiczeń siłowych. przez to jestem szczupła po rowerku czy bieganiu, ale nie mam ładnej sylwetki - np. mało jędrne ręce, więc chyba będę musiała się zmusić wink

31

Witam ! Słyszałam, że w kwietniu otwarto Centrum Dietetyczne  w Kościerzynie - czy ktos już korzystał ? jakie efekty ? moja kosmetyczka bardzo zachwala, bo shuchła 16 kilogramów- jednakze odchudzanie tam wiąże się z kosztami...  kos wie ile to kosztuje ? jak wyglada ?

32

Powiedzcie mi czy mieliście do czynienia z tabletkami Green Magma?
Bo czytam w necie bardzo dużo pozytywnych opinii i się zastanawiam czy naprawdę tak pomagają w odchudzaniu. Chyba zakupię i sprawdzę na sobie, ale wolę najpierw zapytać tutaj smile Może ktoś stosował?

Pozdro

33

Należy pić dużo wody, jeść mniej ale regularnie, wyeliminować cukier z diety zupełnie oraz fast foody, niestety koniec z kebabami, pizzacmi, KFC itp. Ostatni posiłek 18 , uprawianie jakiegoś sportu i będzie OK. Ważne aby te zmieny wprowadzić na stałe a nie tylko gdy zbliża sie wiosna big_smile

34

Aniu> normalnie już Cie lubię kobieto... za to wyeliminowanie cukru. Witaj w klubie big_smile .

Miłego dnia smile

35

AniaS napisał/a:

\Ostatni posiłek 18

No niestety z tym się nie mogę zgodzić, chyba że chodzisz spać o 20-21? Ostatni posiłek powinno się zjadać 2-3 godzinny przed pójściem spać, więc jeżeli ktoś chodzi spać o 23, to śmiało może zjeść ostatni posiłek o 20, a nawet o 21. Oczywiście reszta się zgadza big_smile Dodam tylko, że kiedy ktoś jest na diecie redukcyjnej, to oczywiście musi się ściśle stosować do ograniczania kalorii jednak kiedy zdrowe odżywianie jest stylem życia, od czasu do czasu  można pozwolić sobie na coś bardziej kalorycznego big_smile Nie mniej jednak wszystkim życzę motywacji w dążeniu do wymarzonej formy! Bonne chance!

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

36

Ja właśnie zjadam ostatni około 20-tej. Chodzę spać około 23-ciej i tak jest ok. Nie jestem głodna gdy zasypiam.

Miłego dnia smile