126

Odp: Kosmetyka

Czyli się nie pomyliłam, że post nr.114 i 115 pisała sama Wioleta czyli pseudo kosmetyczka.

127

Sama się wkopała i jeszcze robi innym salonom pod górę dobrze by było ich ostrzec przed nią...

128

marta 33 Pani Violetta (podpisując się imieniem i nazwiskiem) napisała do mnie wiadomość z konta michalina1111, więc na to wychodzi.
A co do ostrzegania innych przed tą Panią to myślę, że nie warto. Jeśli inne będą robiły wszystko tak jak dotychczas (czyli raczej bez większych bubli i awantur) to będą miały Klientki.

129

ines_ka napisał/a:

marta 33 Pani Violetta (podpisując się imieniem i nazwiskiem) napisała do mnie wiadomość z konta michalina1111, więc na to wychodzi.
A co do ostrzegania innych przed tą Panią to myślę, że nie warto. Jeśli inne będą robiły wszystko tak jak dotychczas (czyli raczej bez większych bubli i awantur) to będą miały Klientki.

Masz rację a od osób takich jak Wioleta to z daleka...

130

konkurencja do wora co nie ma ludzi i opinie wyrabia bez powodów, bo myśli że wszyscy do niej przyjdą.pa izo

131

michalina1111 napisał/a:

myśli że wszyscy do niej przyjdą

a gdzie tu jest napisane zaproszenie do jakiegokolwiek konkretnego gabinetu kosmetycznego w Kartuzach?

michalina1111 napisał/a:

pa izo

przepraszam, czy któraż z wyzej wypowiadających się Pań ma na imię Iza?
A Pani Violetta może postanowiła zmienić branżę?

132

Powinna zmienić na salon z ksero...
niektóre zdjęcia paznokci, które Pani Wioletta umieszcza na swoim profilu w nk są  zwyczajnie skopiowane z internetu od innych dziewczyn.  Można i tak jak widać....

Życie jest piękne:)

133

W takim razie jeśli nie u pani Violetty to gdzie, mogę liczyc na profesjonalną depilacje woskiem? Bo jakoś nie widzi mi się okładać i wcierać oliwki przez tydzień wink

134

A to musiałabyś popróbować, ja jeżdże do Gdyni na Płytę Redłowską na takie cuda smile

135

Piranja napisał/a:

gdzie, mogę liczyc na profesjonalną depilacje woskiem?

A jaka to jest profesjonalna? Albo inaczej zadam pytanie: jaka to jest nieprofesjonalna? Co się złego dzieje?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

136

do tego trzeba mieć kosmetyczkę? big_smile

137

Syllwusia napisał/a:

do tego trzeba mieć kosmetyczkę?

Nie kazdej obrastaja az tak nózki..buhaha lol

138

Szukam DOBREJ fryzjerki która zrobi mi trwałą na duże, piękne loki. Proszę o podpopowiedzieć, gdzie się udać:)

Życie jest piękne:)

139

Hej! Zna ktoś dobrego dermatologa, który pomoże mi z cerą trądzikową? Albo może jakiś preparat w tym stylu? Bo strasznie się męczę i już nie mam pojecia jak sobie pomóc. Proszę o szybkie namiary. Ew może kosmetolog?

140

I ja też zdecydowanie bardziej lubię kupować leki w aptekach i sklepach internetowych. Ostatnio znalazłam taki suplement na stawy, bo strasznie bolą mnie kolana po bieganiu: ****************** Myślicie, że tego typu wynalazki faktycznie działają? Opinie w internecie są różne i nie jestem pewna, czy warto inwestować pieniądze w coś, co mogłoby później nie działać.

* - moderowane

141

kasia1979 napisał/a:

I ja też zdecydowanie bardziej lubię kupować leki w aptekach i sklepach internetowych. Ostatnio znalazłam taki suplement na stawy, bo strasznie bolą mnie kolana po bieganiu: ****************** Myślicie, że tego typu wynalazki faktycznie działają? Opinie w internecie są różne i nie jestem pewna, czy warto inwestować pieniądze w coś, co mogłoby później nie działać.

* - moderowane

G...no. Te specyfyiki w ogóle nie działają. Kiła i mogiła.

142

Ciężko jest znaleźć dobrą kosmetyczkę dla każdego. Jednej przypadnie do gustu innej nie. Czasami trafiamy na zły moment i pozostaje niesmak.