1

Temat: Prezent dla chłopaka na urodziny

Witam wszystkich,
Jaki prezent jest teraz modny dla młodego faceta?
Drogie Panie jakie prezenty Wy kupujecie dla swoich wybranków?
Panowie co chcielibyście dostac? Czy biżuteria dla chłopaka to dobry pomysł?
Znalazłam ciekawą stronę, która oferuje bizuterię i dodatki z grawerem ale nie jestem pewna czy to najlepszy pomysł.
Czekam na propozycje!

2

Odp: Prezent dla chłopaka na urodziny

Biżuteria to prezent dla próżniaka. Najlepszym prezentem będzie dobra książka na przykład ze sklepiku Naszego Dziennika. Polecam "Cuda i łaski św. Teresy z Lisieux". Jest to wspaniała lektura, która każdego umocni jeszcze bardziej we wierze.

Andrzej

3

A może celować w coś bardziej szalonego? Jakaś jazda sportowym samochodem? Lot balonem? Skok spadochronowy?

4

Zależy ile chcesz wydać na prezent... przejazd sportowym autem po torze jest niezły.

5

Sądzę, że młodego chłopaka ucieszą prezenty z podtekstem erotycznym. Jego dziewczyna w seksi stroju gotowa na wszystko, np. sexi kelnereczka z tacą  podjąca obiad, a jak zechce osobiście nakarmić, to  chyba lepszego  prezentu nie będzie wink .
Przecież kochająca dziewczyna najlepiej wie co potrzebne jest chłopakowi, co mu sprawi przyjemność big_smile . Dlatego uważam, że Sara ani ktokolwiek inny, nie musi już reklamować żadnych sklepów z prezentami wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

6

Hmm, przyznam, że mnie by taki prezent ucieszył, aczkolwiek gdyby nie Violka na pewno nigdy bym się do tego nie przyznał wink

7

Każdy facet musi mieć coś praktycznego.[moderowane] Moim zdaniem dobry sprzęt do golenia się sprawdzi.

8

też myślę, że coś praktycznego jest ok - faceci są strasznie pragmatyczni. moze zajrzyj tutaj: ***************** - na tej stronie masz spis pomyslów na prezenty do 100 zł, w większości dla facetów smile

* - moderowane

9

hmm, to zalezy od tego co Twoj mezczyzna lubi.Jezeli lubi zegarki, lancuszki i tego typu rzeczy to taki prezent z grawerem to udany pomysl.Zawsze to cos bardziej oryginalnego niz skarpetki:)))

10

Witam ten pomysł z autem sportowym wydaje mi sie super jednak to dość drogi prezent od 500 zł w górę

11

Nie wiem jakie pieniądze masz do przeznaczenia na ten prezent ale ja od siebie dorzucę scyzoryk. Wielofunkcyjne narzędzie, z którego z pewnością będzie się cieszył każdy facet.

12

A może jakaś koszulka z zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem? Moim zdaniem takie spersonalizowane prezenty są bardzo fajne, lepsze niż masówka ze sklepu wink np można samemu zaprojektować taki nadruk na koszulka, wgrać wlasne zdjęcia i skorzystać z gotowych szablonów smile

13

Zabierz go w fajne miejsce. Będzie miał frajdę:)

escape room

14

Ja kupowałam dermokosmetyki dla mojego chłopaka. Ma wrażliwą skórę, wiec sporo rzeczy mu szkodzi. Mam wrażenie, że lepiej niż on wiem, co powinien używać. Większość tych specyfików zamawiam na stronie [moderowane] dostawą do domu.  Tanie apteki internetowe to jest świetna opcja dla kogoś, kto chce kupić coś bez recepty, albo bez oczekiwania aż apteka złoży zamówienie w hurtowni.

15

A czym się interesuje chłopak ? Ja swojemu na ten przykład kupiłam nowe rękawice na motor , mój chłopak śmiga krossem od dziecka i nowe rękawice na motor to jak zbawienie dla niego, dwa lata temu mu to kupiłam a do tej pory mi za to dziękuje. Także wstrzeliłam się w 100%

16

Ja bym raczej postawiłam na coś takiego [moderowane] a niech się tam na torze wyszaleje, trochę adrenaliny się każdemu przyda big_smile

17

mój mężczyzna to typ majsterkowicza więc zawsze kupuje mu jakieś nowe narządzie na urodziny. W tym roku planuje na działce zbudować własnoręcznie drewnianą altankę. W związku z tym na urodziny, które ma za kilka tygodni kupuje mu wyrzynarkę.  Na pewno bardzo się ucieszy bo już od dawna wspominał, że takie coś bardzo by mu się przydało.
Ma już ode mnie zestaw młodków, wierteł, wkrętarkę. A teraz czas na wyrzynarkę.
Ty najlepiej wiesz co by mogło ucieszyć twojego chłopaka i czym się naprawdę interesuje. Trudno doradzać prezent dla obcej osoby.

18

Ja swojemu kupiłam nie dawno multitool, taki funkcjonalny scyzoryk. Cieszył się jak dziecko.

19

A może jakaś koszulka (t-shirt) np z jakimś nadrukiem albo po prostu w guście chłopaka. Można zamówić taką koszulkę przez internet (np. [moderowane] ) jeśli ktoś nie ma czasu biegać po sklepach wink Prezenty praktyczne zawsze sa dobre wink

20

Szukam prezentu na urodziny ale dla swojej teściowej, ktoś coś może polecić ? Zastanawiałam się nad jakimś robotem albo sokowirówką co Wy na to ? Nie znam się zbytnio na tych sprzętach i dokształcam się artykułem pomocny na ten temat [usunięte]  sokowirówka była by dobrym pomysłem tak mi się wydaje, mamy już wiosnę, nie długo zaczną się pierwsze owoce, może nie tak szybko ale nie długo.

21

Najlepiej sprawdzone metody - butelka dobrego trunku ucieszy każdego faceta.

22

Effka> zapewniam, że nie każdego wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

23

Ja kiedyś mojemu kupiłam zegarek innym razem skórzany portfel, pasek czy nawet koszula to fajny prezent. smile

24

zamow sobie tutaj [moderowane] jakis fajny kostium, zrob kolacje przy swiecach i kup mu cos drobnego na prezent i bedzie dobrze big_smile

25

Dla faceta to według mnie najlepszym prezentem będzie jakiś stylowy zegarek!