1

Temat: Jaki rower do jazdy po mieście na co dzień?

Dodam, że obecnie jeżdżę rowerem górskim takim z marketu. Za około 300-400 zł... Jest ekstremalnie niewygodny. Potrzebuję kupić roweru którym będę wygodnie pokonywał co codziennie około 25 km w obie strony.

2

Odp: Jaki rower do jazdy po mieście na co dzień?

Zabrakło tutaj jeszcze podstawowej informacji - ile ma kosztować?
Do jazdy do pracy mogę Ci spokojnie polecić rowery trekkingowe, które świetnie będą się nadawały zarówno do jazdy w mieście jaki w trudniejszym terenie. Są wygodne, lekkie, wytrzymałe, mają przeżutki jak w rowerze górskim, mają też to całe wyposażenie które rower miejski mieć powinien. Aktualnie dobre promocje mają - jeden z większych e-sklepów rowerowych w kraju.

3

Za 400 zł nie kupuje się rowerów.
Jeśli ktoś zamierza dużo jeździć, albo potrzebuje jeździć w dalsze trasy to porządny rower, którym da się w miarę wygodnie poruszać, jego cena zaczyna się od 1300zł.
Co do konkretnych modeli to nie ma jakichś, które byłyby wskazane. Wszystko to kwestia budżetu.

4

W markecie nie kupuje się rowerów, to chiński bubel . Jak już to tylko w renomowanych sklepach sportowych. Bardzo fajne są, nasza rodzima marka, ale naprawdę nie ma się czego wstydzić. Często są tańsze od zachodnich modeli, a są równie dobre

5

Wejdź sobie na [moderowane] internetowy sklep rowerowy, na pewno znajdziesz jakiś rower miejski dla siebie za niewielką kasę a przynajmniej będziesz mieć pewność, ze jest dobry a nie tak jak te marketówki.

6

Rower nie koniecznie musi być do wymiany, brak wygody może być spowodowany nieumiejętną regulacją wysokości siedziska i  kierownicy, do tego siedzisko proponuje kupic osobno. Koszt znacznie spada a kwestia wygody zdecydowanie rośnie smile

7

Ja tam poleciłbym kupić nowy rower, bo z marketu są słabej jakości. Jak kupi się rower z zeszłego roku to można jeszcze fajną promocję ustrzelić np. [moderowane]. Polecam.

JacekJ

8

te holenderki na miasto są super, szczególnie dla kobiet.

9

Miałem sporo rowerów ale najlepiej jeździ mi się po mieście na naszym polskim składaku z Romet-u, Wigry, Jubilat czy Zenit obecny mój bike.

-- // --