1

Odp: Nie bedzie stypendiów dla wagarowiczów

Wagarujesz trzy dni? - O stypendium unijnym możesz tylko pomarzyć. Władze Krakowa poradziły sobie z leserami, którzy brali pieniądze na pomoc w nauce, informuje "Gazeta Krakowska".

zapraszam :
http://media.wp.pl/kat,12611,wid,8797523,wiadomosc.html?rfbawp=1175510592.213

Przez kasę do kieszeni...... lol
No i proszę,  jak sie chce to można znaleźć metody na wagarowiczów...... lol

Pogodnego dzionka big_smile

2

Zastanawiam sie tylko w jaki sposob chca weryfikowac czy ktos byl na wagarach, czy z innych przyczyn nie byl w szkole. Przeciez jezeli takiemu stypendyscie bedzie zalezalo na kasie, to przyzna sie rodzicom, a ci "dla jego dobra" napisza mu usprawiedliwienie.

3

Tak, mnie też się to wydaje trochę mało realne; choć są zapewne wyjątki.
Ja też dostaję stypendium unijne i gdyby udowodnili mi wszystkie moje waksy to chyba musiałabym im jeszcze oddać te z poprzednich lat lol lol
Tylko cicho, Giertych czuwa :mrgreen: a tak apropo to dzisiaj tez byłam na wagarach, tzn uciekłam bo na lekcje trójka giertychowska przyszła lol jakoś słuchać mi się nie chciało.. tongue

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

a tak swoja droga z trojki tylko dwojka przyszla tongue

5

a tak swoja droga z trojki tylko dwojka przyszla tongue

serio? :mrgreen: toż to niedopełnienie obowiązków, skargę należy złożyć lol

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

6

Tylko cicho, Giertych czuwa :mrgreen: a tak apropo to dzisiaj tez byłam na wagarach, tzn uciekłam bo na lekcje trójka giertychowska przyszła lol jakoś słuchać mi się nie chciało.. tongue

To ty jesteś z LO przy Klasztornej.

7

Dopiero teraz sie kapnales?  wink

8

lepiej późno niż wcale  :mrgreen:
ahh, dobrze, że jak ja tam byłam, to żadne dwójko-trójki tam się nie złaziły... tongue
choć z waksami to różnie bywało... kochany wychowawca już nie raz widząc, że kogoś nie ma w szkole potrafił wyjechać na miasto w poszukiwaniu wagarowicza... :mrgreen:

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

9

Noooooo :mrgreen: ale (nie?)stety już kończę lol

10

ja LO dwa lata temu skonczylem..na waksy sie nie raz chodziło..haha ale zeby stype odbierac za wagary?! jakis joke..:D   niech lepiej zabiorą tym "niby" biednym. Niech to zweryfikuja..kto tak naprawde jest bezrobotny itd..
Mam kumpla na PG dostaje stypendium socjalne 550zl. Na parkingu 4 samochody itd..Ojciec miał firme, ale zamknął w zeszłym roku i robi to samo,ale, na czarno i kupił 1 ha ziemi. Jest bidnym rolnikiem bez dochodu to syn musi dostac na studia:P hahha to sa paradoksy w Polsce a nie tam wagary:P haha pozdro dla wagarowiczow! big_smile

Chceme le so zarzec.....

11

Nie ważne ile mają na kącie... liczą się miesięczne dochody osoby.... skoro teraz dostaje stypendium to ze względu na niski dochód a na koncie to moze mieć grube miliony...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

12

Każdy ma prawo iść od czasu do czasu na wagary, a stypendium ma ponóc uczniom, najrozsądniej było by wprowadzić ograniczenie średnią ocen, tylko tutaj też spokojnie i bez przesady. Moja propozycja jeśli uczeń ma średnią np. poniżej 3,5 to wtedy stypendium cofniętę. Ja wiem, że nie wszyscy mają lotne umysły, no ale jeśli chce się dostać pomoc to powinno sie przyłozyć do nauki , a jeśli spełnia wymagania średniej to nic nie stoi na przeszkodzie aby czasami poszedł na wagary.