1

Temat: Drukarnia internetowa

szukam taniej drukarni internetowej, natknąłem się na firmę drukpolska czy drukował już ktoś u nich swoje wizytówki ?
Szczerze mówiąc chciałbym firmę z polecenia smile

2

Odp: Drukarnia internetowa

Firma Halo z Kartuz ma dobra drukarnie-robią dobrze można się dogadać są uczciwi i rzetelni , swoją siedzibę mają naprzeciw szpitala w Kartuzach, polecam można tez wejść na  ich stronę www ,maja Dobre opinie polecam

3

Z internetowych drukarni do wizytówek mogę polecić WYDRUKUJEMY.TO Zamówisz tutaj: [moderowane ] Jak potrzebujesz małe ilości to wybierz wizytówki cyfrowe - ja takie zamawiam. Robiłem tam też rollupa i fotoobraz na prezent. Ogólnie jest ok i łatwo to wszytko można zamówić w jednym miejscu.

4

Jak szukasz to czemu nie wpiszesz zapytania w google? Tak według mnie jest chyba najłatwiej

5

Myślę, że poza wizytówkami też warto zainwestować w profesjonalną korespondencję firmową, na pewno zyskasz w oczach klientów. Wykonują je w drukarni kopertafirmowa.pl, zamowienia są tam realizowane rzetelnie i terminowo, korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona smile

6

No ale wizytówki są naprawde bardzo przydatne.
___
Pozdrawiam Anna

7

Spróbuj na [moderowane]

8

Najlepiej jest skorzystać z usług danje drukarni internetowej i przkonac się jak druują, czy dotrzymują terminów, itd.

9

Wiele jest drukarni internetowych prawda jest taka, że 80% postów to pseudo reklama, tak więc polecam poszukać jakiejś z polecenia niż pytać na forum.

10

Też właśnie szukam, ale o każdej są strasznie skrajne opinie ;/

Najlepsza oferta podnośników koszowych http://podnosnikwroclaw.pl/ Polecam

11

To prawda z tymi skrajnymi opiniami. Gdy ja wybierałem to, po pierwsze, szukałem blisko  miejsca zamieszkania ( jednak pewność, że paczka dojdzie na czas jest większa), po drugie zrobiłem próbne zamówienie na niewielką kwotę, po trzecie- zamówiłem próbki. Nie ma co za bardzo słuchac opinii, trzeba samemu się przekonać. Ważną sprawą, na którą warto zwrócić uwagę, jest biuro obsługi. Ludzie tam pracujący naprawdę muszą znać się na swojej pracy.