26

Odp: Temat młodzieżowy

i najlepsze jest to, że myślą, że są 'fajne i trendy'

big_smile

27

mini_mini napisał/a:

i najlepsze jest to, że myślą, że są 'fajne i trendy'

big_smile

To dlatego, że nie wiedzą co to własny styl. Ktoś kiedyś powiedział: "Wolę być nie idealną sobą, niż miała bym być idealną kopią kogoś innego" Chyba nie przekręciłem tego, w każdym razie łatwiej jest skopiować, niż stworzyć, a większość idzie na łatwiznę.

28

Ale tak to dzisiaj jest, że cała młodzież i dorastająca gówna.rzeria robie z siebie takie kopie.
Włączą sobie VIVĘ, MTV lub inny ' naukowy ' kanał,
obejrzą tam wyidealizowaną Dodę, słitaśne urodzinki
czy inne tam programy których nawet nie znam
i wtedy robią wszystko, aby stać się też takim ' fajnym '.

A gdzie życiowe wartości?!

29

mini_mini napisał/a:

A gdzie życiowe wartości?!

Dawno zapomniane...

30

Ja się dziwie, ze chcą wszystkie wyglądać tak samo. Niczym się w tłumie nie wyróżniają. Nikt nie zwróci na nie uwagi bo są-jak to napisaliście- kopią nie różniąca się wiele od oryginału a czym więcej kopii się robi, tym jest gorsza jakość. Dobrze, ze są jeszcze chłopcy, którzy wolą dziewczyny oryginalne, skromne, z własnym stylem...są prawda cool???

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

31

violka1 napisał/a:

Dobrze, ze są jeszcze chłopcy, którzy wolą dziewczyny oryginalne, skromne, z własnym stylem...są prawda cool???

Ja zawsze poznam jakąś "wariatkę". Mam swój typ kobiety/dziewczyny i ciężko mi znaleźć taką właśnie osobę.

32

Taki fajny młodzieżowy temat i zapomniany.
A Wy pamiętacie jak byliście nastolatkami?
Czasem swoim młodym prawimy kazania, a tymczasem... zapomniał wół jak cielęciem był wink . Czy nasze nastolatki są naszym odzwierciedleniem?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile