26

Odp: Sennik

A dziś w nocy ktoś mnie wołał wink.  Tak zawołał, że się obudziłam tongue .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

27

Bzdury totalne.

Podoba mi się powiedzenie "Polska jest Afryką Europy!"

28

Leonptak napisał/a:

Bzdury totalne.

Eee tam gadasz, kobiety mają inne zdanie także nie tobie to oceniać;P Ja osobiście też nie wierzę w takie coś jak "sennik", ale kto wie...  big_smile

Dodane wto 27 gru 2011 22:58:03 CET :

violka1 napisał/a:

A dziś w nocy ktoś mnie wołał

Mnie też, dziewczyna jak się w łazience zatrzasnęła....   lol

29

Któryś raz z kolei śni mi się powódź. Do tej pory byłam tylko obserwatorem, a teraz uczestniczyłam w powodzi. Płynęłam łodzią po mętnej wodzie, a jak wszystko zginęło to był brud i błoto. Nie lubię takich "brudnych" snów... .

Miłego dnia smile

30

2 dni temu śnił mi się wypadek samochodowy. Na szczęście nie z moim udziałem ale byłam świadkiem. Z górki, ze zwykłej drogi a nie ulicy - gnał jak dziki jakiś samochód, pędził przez skrzyżowanie nie oglądając się, zakręcił i walnął w skarpę.

Miłego dnia smile

31

violka1 napisał/a:

gnał jak dziki jakiś samochód, pędził przez skrzyżowanie nie oglądając się, zakręcił i walnął w skarpę.

Może jakiś biskup to był ... swoją drogą jak samochód może się oglądać

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

32

Kandi napisał/a:

swoją drogą jak samochód może się oglądać

Matko roll , kierowca się nie rozglądał.... miałam na myśli.  A biskup to nie był, tylko młody chłopak.

Miłego dnia smile

33

violka1 napisał/a:

Matko

Spoko wystarczy po prostu Kandi

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

34

Ależ miałam brzydki sen ostatniej nocy roll . Śniło mi się, że moje dziecko zrobiło krok do przodu i wpadło gdzieś do wody (nie wiem czy to była studzienka, czy szambo),  dostałam telefon bym szybko przyjechała, przyjechałam więc,  a tam stała pewna para z kwiatami z napisem "ostatnie pożegnanie", wręczyli mi je i powiedzieli, ze im przykro. Wiedziałam, że moje dziecko się utopiło. Jak ja strasznie płakałam, krzyczałam, szlochałam... . To było takie realistyczne, takie prawdziwe, że obudziłam się zapłakana, z walącym sercem, kłuciem w lewym boku, uciskiem klatki piersiowej, z autentycznym smutkiem i strachem.
Straszne uczucie. Najgorszy sen jaki można mieć, to sen o śmierci najbliższych.

Miłego dnia smile

35

Podobno jak śni się czyjaś śmierć to ta osoba będzie żyła długo smile

36

też słyszałam, że jak się śni śmierć to świadczy o długim życiu. za to narodziny dziecka podobno oznaczają śmierć.
mi notorycznie śnią się trąby powietrzne. może to przez to, że w życiu codzinnym jednocześnie mnie one fascynują i przerażają i moja podświadomość to wyłapała smile myślę, że istnieje coś takiego jak proroczy sen, ale zwykłe to działanie podświadomości. fajnie by było gdyby psychologia nauczyła się je bezbłędnie interpretować big_smile

37

Wiara w sny czy horoskopy to idiotyzm, wierzyć można tylko w jedynego prawdziwego Boga.

38

RobinHut napisał/a:

Wiara w sny czy horoskopy to idiotyzm, wierzyć można tylko w jedynego prawdziwego Boga.

Nie chodzi o wiarę w sny, tylko interpretacje snów. To jest różnica. Interpretować można tez przepisy prawne i podatkowe wink .

Miłego dnia smile

39

To znaczy co ? Śni ci się śmierć a ty wierzysz , że będziesz dzięki temu żyła długo, to co to jest jak nie wiara w sny ? Pomyśl kobieto, hihihi
Wiara w sny czy inne wróżby są zabronione przez prawdziwego Boga.

40

ostatnio dwukrotnie miałam taki sen:
byliśmy na czymś w rodzaju mola lub jakiejś drogi blisko morza i zalewała nas woda, nie pamiętam jaka, czysta czy brudna,  trzymałam syna za rękę i próbowaliśmy się cofnąć żeby nas nie zalewało, wiem ze płynęłam z falą i udało się a w domu syn miał na głowie pełno czarnych twardych robaczków (nie wszy), mówiłam do męża ze w tej cholernej wodzie znów są te robaki. Były mocno przytwierdzone do głowy i wyczesywałam je metalowym grzebieniem i one spadały na ziemię potem syn miał czerwone ślady na głowie (nie krew) coś jakby po ugryzieniach. Wszystkie odkurzyłam i zadzwonił budzik.

lol   lol   lol   lol   lol
COFNIJ SIĘ, COFNIJ O CZASIE ZDRADZIECKI I CHOĆ NA CHWILĘ NIECH ZNÓW BĘDĘ DZIECKIEM

41

RobinHut napisał/a:

To znaczy co ? Śni ci się śmierć a ty wierzysz , że będziesz dzięki temu żyła długo, to co to jest jak nie wiara w sny ? Pomyśl kobieto, hihihi

mówi się że sny o śmierci mają znacznie odwrotne ale nie chodzi o to żeby w to wierzyć jak w jakąś przepowiednię czy coś, i być przekonanym że bedzię się długo żyło bo wszystko się może zmienić. Kiedyś moja śp babcia mówiła o znaczeniu snów. To nie chodzi o to żeby w nie wierzyć tylko o to co one mogą oznaczać. Czasem sen może nas ustrzec przed niebezpieczeństwem

lol   lol   lol   lol   lol
COFNIJ SIĘ, COFNIJ O CZASIE ZDRADZIECKI I CHOĆ NA CHWILĘ NIECH ZNÓW BĘDĘ DZIECKIEM

42

RobinHut napisał/a:

Co Ty z tą wiarą w sny??? Interpretacja, to znaczy wyjaśnienie, wytłumaczenie, zrozumienie. Snów nie interpretuje się dosłownie. Nawet w terapiach psychologicznych stosuje się zapisywanie snów. Często w nich można odczytać ludzkie lęki, obawy, pragnienia itp. Czy taka metoda  terapii psychologicznej też jest zabroniona przez Boga?
W sny nie można wierzyć, nie da się po prostu, bo często odzwierciedlają nasze emocje, myśli, przeżycia. To jakby wierzyć w samego siebie. 
A poza tym, mi nie przeszkadza, że sobie ktoś opisuje swoje sny. Niech pisze, jeśli mu to ulgę przyniesie.

Miłego dnia smile

43

Opisywanie snów a wierzenie, że jak mi się śni śmierć to będę długo żył to dwie różne sprawy, prawdziwy Bóg zabrania wierzyć nawet w sny czy wszelkiego rodzaju horoskopy, wiara w Boga wystarcza aby w życiu wiodło się dobrze ale podkreślam wiara w prawdziwego jedynego Boga a nie w jakieś bałwany. I jeszcze jedno - ci wierzący w prawdziwego Boga raczej nie korzystają z porad psychologów bo po prostu nie jest im to potrzebne.

44

RobinHut napisał/a:

I jeszcze jedno - ci wierzący w prawdziwego Boga raczej nie korzystają z porad psychologów bo po prostu nie jest im to potrzebne.

Robin> nic do Ciebie nie mam, ale w tej sprawie muszę się sprzeciwić. I bynajmniej nie uczepię się wiary, tylko tych wizyt u psychologa. Nie wiesz o czym piszesz. Wiesz ile osób chodzi tam z powodu chorób, a nie widzi mi się? Chorować można  z powodu grypy, kamicy nerkowej, raka, schizofrenii lub depresji. Czy to znaczy, że także chory na każda inną chorobę niż psychiczną, również nie ma potrzeby chodzić do lekarza? Wystarczy, że się będzie modlił i głęboko wierzył i choroba sama przejdzie? Przecież Ty też czasami korzystałeś z usług lekarza czy dentysty, kobieta musiała rodzić  z pomocą położnej/lekarza. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to idzie do specjalisty w danej dziedzinie. A np. dziecko molestowane, zgwałcone kobiety i inne osoby z traumatycznymi zdarzeniami w życiu? One nie mają prawa iść na terapię? Takie osoby miewają pewnie koszmary senne, a ich analiza przez specjalistów, z pewnością pomoże im w poradzeniu sobie z traumatycznym doświadczeniem.

Miłego dnia smile

45

Jak jakiś "specjalista" potrafi leczyć na podstawie snów to od dzisiaj i ja mogę być twoim specjalistą, hihihihi

46

A i zacznijmy od tego, że psycholog to żaden lekarz ale baran który robi terapię jeszcze większemu baranowi bo ten dosyć że nic na tym nie zyska to jeszcze płaci tzw psychologowi, hihihi

47

Ja zwykle nie zastanawiam się nad znaczeniem moich snów. Skupiam się tylko na tych, które były wyjątkowo zabawne. wink

48

To ja Wam dziś opowiem mój sen.
Szłam do pracy na Burchardztwo. Nie wiem jakim cudem, ale płynęła szeroka rzeka miedzy Kartuzami a Burchardztwem. Dotychczasowy most został zamknięty z powodu remontu i obok był inny-zastępczy. Weszłąm na ten most choć bałam się, bo był stary, zardzewiały, skrzypiący. Szłam jakiś czas gdy nagle urwała się jakaś linka i most się przechylił, więc zawróciłam. Z oburzeniem poszłam na budowę, do kierownika, który miał nalane na to co mówię. Nagle patrzę a go nie ma, wybiegłam i stoję w oknie czy na jakimś balkonie, obserwuję gdzie mi zwiał. Patrze a tam spity jak bela budowlaniec próbuje wsiąść do  dźwigu. Drugi go odciąga, szamoczą się, ogólnie panuje harmider i chaos. Wszyscy maja żółte kaski na głowach. Tak się zakończył sen, chyba do pracy nie dotarłam big_smile .

Miłego dnia smile

49

Moje sny  zazwyczaj są bez sensu, bez wyraźnego początku, ani bez wyraźnego zakończenia. A jak muszę uciekać, co częśto mi się we śnie zdarza, to zawsze z nogami ciężkimi jak głazy. big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

50

Ostatnio miałam 3 sny jednej nocy. Trochę za dużo... obudziłam się zmęczona hmm .

Miłego dnia smile