1

Temat: Plany wakacyjne na 2017

Zastanawiam sie nad planami wakacyjnym na rok 2017.Pomyślałam , że nasze polskie morze było by najlepszym pomysłem na taki wypad. Widziałam bardzo fajne pokoje gościnne w przystępnej cenie. A wy gdzie się wybieracie?

2

Odp: Plany wakacyjne na 2017

W góry, w stałe miejsce z Zębie k/Zakopanego.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

3

Skoro został już poruszony ten temat. Planujemy z rodziną wyjechać na wakacje na Mazury. Oprócz jednego wypadu weekendowego do Wilkasów koło Giżycka (za pannę) nigdy nie byłam w tamtych stronach i nie mam pojęcia gdzie warto by pojechać na rodzinne wakacje. Najbardziej zależy mi na tym żeby było to miejsce przyjazne małym dzieciom (basen, place zabaw wewnątrz hotelu/pensjonatu itp.) oraz możliwość wyżywienia (minimum śniadania). Czy ktoś coś wie, coś poleca? Albo nawet jakaś stronka gdzie można znaleźć najlepsze miejsca na wakacje na Mazurach. Nie mam się kogo poradzić. big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

kaszubka1 napisał/a:

Zastanawiam sie nad planami wakacyjnym na rok 2017.Pomyślałam , że nasze polskie morze było by najlepszym pomysłem na taki wypad. Widziałam bardzo fajne pokoje gościnne w przystępnej cenie. A wy gdzie się wybieracie?

Zakopane - dobra miejscówka smile Tylko w okresie Ferii, czyli praktycznie od stycznia do końca lutego stoki są tam mocno zatłoczone. Więcej luzu jest np w Beskidach - stok Beskid Arena, tutaj podgląd z kamery.
Lepszy jest tam chyba dojazd z Bielsko-Białej niż z Wisły.
Mój typ to Hotel na Błoniach.

A tutaj trasa dojazdu -[moderowane]

5

Ej, o co kaman?

6

nabbo napisał/a:

Ej, o co kaman?

Zgodnie z pkt-em 9 Regulaminu forum " W trakcie publikowania wypowiedzi Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa, a w szczególności niepublikowania : treści zawierających przekaz reklamowy"

oraz pkt-em 10 Regulaminu " [...] Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad publikowania tekstów, a w szczególności: nie publikowania samych przekierowań/linków do innych stron, nie umieszczania na łamach forum treści zawierających przekaz reklamowy ".

Powyższe linki noszą znamiona przekazu reklamowego.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

7

Ja znalazłam ostatnio mega ofertę na Czarter Jachtów Malta [moderowane] i chyba w tym roku sie skusze na taką podróż smile W sumie zawsze marzyłam o zwiedzaniu Malty więc takie wakacje pod żaglami tylko mi to ułatwią a przy okazji będą aktywne smile

8

Co roku staram się wyjechać na jakiś wyjazd nurkowy w tym roku jest plan zobaczyć jedyne w Europie podwodne muzeum u wybrzezy Playa Blanca smile

9

Ja w tym roku zamierzam skorzystać z wczasów odchudzających [usunięte]. Zimą przybyło trochę tłuszczyku, a nie ma nic lepszego niż połączyć przyjemne z pożytecznym wink Podczas takiego obozu można znacząco poprawić sobie kondycję i zgubić kilka kilogramów, a jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę wink

10

A ja zostaję na miejscu i wybieram się do Wejherowa:) uwielbiam tam klimat, ludzi, kuchnię...jadę z mężem i dziećmi trochę pozwiedzać i odpocząć, bo jest tam dużo spokojniej niż w większych miastach smile Jeśli chcecie dowiedzieć coś więcej to polecam stronę wejherowo.pl smile

11

Witaj newswejherowo,
Miło, że promujesz Wejherowo i okolice, ale nie potrzeba od razu spamować całego forum smile
Zapraszam do dalszego udziału w dyskusji. smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

12

Zgadza się można wszędzie pojechać na wakacje szczególnie jak się ma kampera np. moderowane.
Jedni wolą Mazury drudzy morze. Wszystko z czasem warto zobaczyć.