1

Temat: Idealny prezent

Witajcie smile
Moja mama ma za 2 tyg urodziny a ja zupełnie nie mam pomysłu na prezent... Biżuterii ma od groma ubrań też chciałam dać jej cos osobistego... Myślałam nad jakimiś kosmetykami co myślicie na ten temat ? Buziaczki ! :*

2

Odp: Idealny prezent

Witajcie ... smile
Szukam sprawdzonej metody na suche i zniszczone dłonie... Przez tą pogodę, ze raz jest ciepło raz zimno strasznie wysuszyła mi się skóra... Używałam już różnych metod lecz bez pozytywnego zakończenia... Myślałam nad jakimś nowym balsamem do ciała... Moze poradzicie mi jakiś skuteczny sposób na zlikwidowanie suchej i zniszczonej skóry na dłoniach  ? smile

3

Witam smile
Drodzy przyjaciele szukam idealnego miejsca na odbycie relaksacyjnego weekendu na Kaszubach smile
Dodatkowo chcę podarować mojemu ukochanemu mały prezent myślałam nad jakims kosmetykiem smile Myślicie że kosmetyki to dobry prezent dla ukochanego  ?

4

Cześć
Czy Wy również zauważyliście, ze w ostatnim czasie z naszych kranów leci twarda woda, która strasznie wysusza nasze ciało? Jestem tym zaniepokojona, ponieważ od kilku tygodni jest to mój dość wstydliwy problem ;/  Polecicie jakiś balsam do ciała, który rozwiązałby chociaż trochę mój problem ?

5

@profilme w ostatnim czasie? taka sytuacja ma miejsce od ładnych paru lat. W pewnym momencie nie wytrzymałem. W wodociągach powiedzieli mi, że woda spełnia wszystkie normy jakiegoś tam rozporządzenia. A że komuś przeszkadza twardość to oni już nic nie mogą zrobić. Maskara... Postanowiłem kupić zmiękczacz wody, taki kompaktowy na cały dom. I teraz mam spokój. Nie tylko kondycja skóry się poprawiła ale również nie ma osadów i kamienia w czajniku.

6

No masakra z tą wodą... co prysznic to obdukcja... Trza skarżyć wodociągi

7

Dokładnie bo z tą wodą w Polsce wcale tak kolorowo nie jest. Wystarczy poczytać. Może i w niektórych miejscach jest dobra jakość ale w innych to o pomstę do nieba woła.

8

Proponuję jako prezent jakiś wyjazd. może do SPA? albo na jakieś warsztaty samodoskonalenia się. Dobrze odprężają i można na nich spotkać wielu ciekawych ludzi.

9

Według mnie bardzo dobrymi prezentami okolicznościowymi są srebrne czy złote monety smile Ładnie wyglądają, można je zamknąc w atrakcyjnym etui a same też stanowią wartość. W ogóle warto sprawdzać ceny srebra i zakupić takie monety gdy ich cena nie jest bardzo wysoka smile

10

Myślę, że perfum będzie idealnym prezentem. Z tego ucieszy się każda kobieta smile Zajrzyj sobie na stronę kosmetyki360, która skupia wiele ofert z różnych sklepów internetowych. Na pewno coś wybierzesz, zapachów jest mnóstwo smile

11

Dancia55 napisał/a:

Proponuję jako prezent jakiś wyjazd. może do SPA?

Fajny pomysł. Można podarować voucher na masaż albo na zakupy, widziałam sporo takich kart podarunkowych i promocyjnych.

12

Już trochę po terminie ale następnym razem jak będziesz szukała prezentu dla kogoś to polecam Ci zajżeć na stronę [moderowane] mają tam dosyć ciekawe pomysły na prezenty smile

13

Uważam, że dobrym pomysłem na prezent jest zegarek. Tylko nie mam tutaj na myśli zegarków za 40 czy 50 zł, ale jakiś bardziej elegancki. Np takie marki jak Seiko, Certina, Tissot, Grovana.
Ceny tego rodzaju modeli zaczynają się zwykle od 300-400 zł.
A czasami można trafić na całkiem fajne przeceny:)

14

jmal27 napisał/a:

Uważam, że dobrym pomysłem na prezent jest zegarek. Tylko nie mam tutaj na myśli zegarków za 40 czy 50 zł, ale jakiś bardziej elegancki. Np takie marki jak Seiko, Certina, Tissot, Grovana.

Moim skromnym zdaniem Tissot jak najbardziej jest godzien uwagi. Alternatywa to Certina lub ewentualnie Swatch w tym budżecie. Oczywiście można doszukiwać się jeszcze innych marek, ale w ten sposób nie dotrzemy do sedna sprawy. Dla starszej pani dobrym wyborem powinien być taki model jak ten tutaj:

jmal27 napisał/a:

Moim skromnym zdaniem Tissot jak najbardziej jest godzien uwagi. Alternatywa to Certina lub ewentualnie Swatch w tym budżecie. Oczywiście można doszukiwać się jeszcze innych marek, ale w ten sposób nie dotrzemy do sedna sprawy.

15

Masaż! TAK! sama bym chciała dostać taki prezent tongue na pewno każdy by się ucieszył big_smile bo to relaks i odpoczynek dla zmęczonych mięśni big_smile

16

Wyobraź sobie, ze nie każdy wink. Znam 2 osoby, które się nie ucieszą z masażu wink .
Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu ale starsze osoby już takie chętne nie są.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

17

był założony dawno, ale mam podobny problem, tzn. kwiecień jest u mnie miesiącem urodzin wszystkich kobiet z rodziny xd i już mi się pomysły na prezenty wykończyły... co lubicie kupować? Możecie polecić jakieś kosmetyki? Choć szczerze mowiac, to już trochę oklepany temat...ale może np. palet do makijażu oczu jak ta [moderowane] to chyba kobiecie zawsze się przyda...

18

Julio> jeśli się maluje, to owszem smile .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

19

Jeśli już bym miała wybierać wolałabym matę masującą Exito [moderowane] Systematyczne korzystanie z maty masującej EXITO poprawia samopoczucie oraz wzmacnia funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki regularnym masażom nasz organizm odzyskuje witalność i elastyczność. Wyraźną poprawę można zauważyć już po krótkim okresie użytkowania.

20

O ile z mamą zawsze mam problem, to z tatą na szczeście nie wink Jest zapalonym motocyklistą więc zawsze stawiam na jakieś akcesoria na motor wink Teraz na przykład zbliżają się jego urodziny i jestem w trakcie wybierania kasku smile Czy myślicie, że któryś z tych będzie ok? [usunięte] ?

21

Zawsze dobrze jest jak wiemy czym interesuje się osoba do obdarowania. Gorzej jak trzeba zakupić prezent i nic nie wiadomo o zainteresowaniach - trzeba wybrać coś uniwersalnego jak kosmetyki itd