1

Temat: Ile kosztowały was zakupy spożywcze na wesele? Bardzo proszę o pomoc

Witam. Chciałam się zorientować w kosztach jedzenia na wesele. Ile mogłyby kosztowac zakupy na około 90-100 osób na wesele z poprawinami? Wiem, ze to zalezy od menu, ilości osób itd. Proszę, napiszcie mi jak to wyglądało u was. Chciałabym wiedzieć chociazby mniej więcej na co sie przygotowac;-)

2

Odp: Ile kosztowały was zakupy spożywcze na wesele? Bardzo proszę o pomoc

Mnie kosztowały 2 tysiące a wesele miałem na 60 osób.

3

Szykuj się na 2,5-3 tysięcy.

4

Wszystko zależy od możliwości organizatorów i tego jakie mają do tego podejście. Ja jestem tego zdania, że nie warto wyrzucać sporo pieniędzy na wesele bo lepiej zaprosić najbliższych do restauracji a za resztę mieć na wkład własny czy super wczasy.

5

Ale to, jakie wesele mają młodzi, chyba zależy od nich? Niech każdy robi to co uważa za słuszne, chyba nikt nie lubi tego typu "dobrych rad", bo są zbędne. smile
Co do kosztów za zakupy to jeżeli dobrze pamiętam była to kwota ok 3tys. na 140 osób. Z tym, że jaja i mięso 70% swoje.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

6

Wiecie jak to jest z tymi weselami, zostawisz wszystko młodym to mogą też nie udźwignąć ciężaru organizacyjnego.

7

Wanili0wa napisał/a:

Wiecie jak to jest z tymi weselami, zostawisz wszystko młodym to mogą też nie udźwignąć ciężaru organizacyjnego.

Jeśli nie udźwigną, to znaczy, że nie udźwigną małżeństwa, rodzicielstwa i życiowych problemów. Czyli  lepiej niech odłożą ślub do czasu aż dojrzeją.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile