1

Temat: Dojazd do pracy

Koleżanka dostała pracę w Warszawie. Na co dzień mieszka w Płocku. Jak sądzicie, czy opłaca jej się dojeżdżać, czy raczej powinna wynająć jakieś mieszkanie?

2

Odp: Dojazd do pracy

Zdecydowanie radzę wynająć mieszkanie. Proszę tego nie rozpatrywać w kategoriach opłacalności ale komfortu życia i zaoszczędzonego czasu.

3

Wygodniej będzie mieszkać na miejscu niż tracić czas i nerwy na dojazdy.

4

Dzięki za porady. Chyba właśnie tak zrobi smile

5

Ja mam o tyle dobrą sytuację, że jeżdżę do pracy pociągiem podmiejskim. Najpierw wózkiem z dzieckiem do przedszkola, które jest blisko stacji a potem 30 minut jazdy. Zaliczam przy okazji spacerek z domu i do domu. Mam bardzo funkcjonalny wózek, z którym aż miło jechać gdziekolwiek, więc codzienne chodzenie przed pracą to sama przyjemność.

6

Halinka > a co ten wózek ma do rzeczy wink ? Retoryczne pytanie.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

7

to jednak jest daleko wiec najlepszym rozwiazaniem jest znalezienie mieszkania..

8

Też długo się przed tym wzbraniałem. Jak ktoś nie chce marnować czasu - to chyba jedyna opcja.

9

No tak, a jak ktoś chce marnować czas no to cóż..

see

10

I udalo sie cos znalezc kolezance??

11

Ja bym jednak nie przeprowadzała się do wiekszego miasta, bo to wyższe koszta mieszkania, produktów w sklepach i... właściwie wszystkiego. Dojazdy mają swoje minusy (np. czas) i też koszty, ale to można zredukować. Może ten artykuł trochę Ci pomoże usunięte Ja na Twoim miejscu usiadłabym na spokojnie i dokładnie wszystko przekalkulowała przed podjęciem decyzji smile

12

powinna oczywiscie wynajac mieszkanie

Grzybnia borowika najlepsza tylko w lhttps://grzybnie.pl/grzybnia-borowika