26

Odp: Prezent dla chłopaka na urodziny

Może jakaś ładna karafka do whiskey...?:) [moderowane]

27

Jeśli mężczyzna pije whisky wink .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

28

Facet wolałby whisky zamiast karafki. big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

29

Dla chłopaków wyłącznie sprzęt elektroniczny, ale nie zegarek. Pewnie już ma zegarek. Kup mu toner samsung sl m2022w [moderowane] i będzie zadowolony, że ma powód do zakupu bardzo porządnej drukarki. A drukarka przyda się, żeby drukować logi.

30

polecam czytnik ksiazek teraz to bardzo modny gadzet

31

Według mnie to zależy od zainteresowań, jeżeli tak jak mój lubi grać w piłkę nożną to wystarczy pojechać do sklepu sportowego i wybrać jakiś gadżet.

32

A może coś szalonego? Ekscytująca jazda z prezenty.sjs.pl lub lot balonem?

33

Faceci to przeważnie gadżeciarze więc może jakis fajny zegarek, albo voucher na przejażdżkę ferrari lub nowa gra na PS big_smile

Skuteczna metoda antykoncepcyjna? Sprawdź jaki koszt wazektomii ?

34

Jakiś czas temu znalazłam coś takiego usunięte zegarek męski casio. trochę poczytałam o tych zegarkach. Z tego co się dowiedziałam to mają bardzo dobre mechanizmy. Dla nowoczesnego i jednocześnie eleganckiego mężczyzny to must have ! wygląd poszczególnych modeli mnie zaskoczył- mają i sportowe modele i takie bardziej eleganckie

35

Moim zdaniem najlepiej kupić jest coś orginalnego i przydatnego.

36

To chyba jest bardzo indywidualna sprawa. Ja np. ucieszyłbym się z jakiegoś fajnego paska do spodni smile

Zapraszam na mojego bloga, o tym jak przygotowuję się do wyprowadzki na Wyspy Kanaryjskie

37

Zrób coś sama od serca big_smile Ja bym sie cieszył z nowych ciepłych skarpetek smile  liloppi .pl Jak potrzebujesz włóczki do tego to tu masz smile

38

zalezy czym sie chlopak interesuje jakie ma hobby

39

Slavko55 napisał/a:

Ja bym sie cieszył z nowych ciepłych skarpetek smile

Ja również, skarpetek nigdy za dużo tongue

40

Skarpetki albo krawat lol

41

Zależy od budżetu:
tańsze rzeczy: album z Waszym zdjęciami, dwa bilety do kina
droższe: perfumy, zegarek

42

Oj tylko nie skarpety big_smile Ja swojego kupiłam torbę skórzaną jak [moderowane], zobaczymy czy mu się spodoba big_smile Rok temu dostał bon na przejazd po torze rajdowym jakiś szybkim samochodem (ja nawet sama nie pamiętam jakim haha) i się cieszył jak dziecko

Moje akcesoria handmade http://e-stilomalbork.pl/

43

U mnie strzałem w 10 była kamerka samochodowa - Xblitz Black Bird 2.0 GPS  Faceci moim zdaniem uwielbiają gadżety zwłaszcza samochodowe smile

44

mój to pewnie z nowej gry by się ucieszył wink