76

Odp: Wystroj,aranzacja wnetrz.

myślę, że warto sięgnąć po jakieś czasopismo na temat dekoracji wnętrz

windykacja zawsze pomoże

77

Jako że zajmuję się projektowaniem wnętrz zawodowo proponuję popatrzeć na portfolia biur projektowych. W każdym znajduje się mnóstwo inspiracji.
Oczywiście przede wszystkim polecam swoje;)
Pozdrawiam

---------------------------------
www.artisio.pl

78

WK napisał/a:

moze znacie jakies ciekawe strony z taka tematyka?

Mówisz masz. Wystarczy wyguglać. W siecie jest pełno takich treści np. http://www.homebook.pl/nowoczesny-przedpokoj Ale nie ograniczaj się, szukaj dalej. Pozdawiam.

79

/\Di napisał/a:

Widziałem kiedyś bodajże w muratorze, jak łatwo można zrobić parawan właśnie w japońskim stylu. Przy odrobinie wysiłku dałoby się zrobić tez szafe smile
Wystarczyło zbić pare listewek pomalowanych na czarno, naciągnąć białe płótno i z drugiej strony przybic listewki w ten sam sposób. Do tego jakieś nóżki, zawiasy i parawan gotowy

Dla mnie to zbyt trudne do wykonania. Jest wiele takich firm, które robią parawany z drewna. Mi przydałby się taki parawan żeby oddzielić sypialnię od salonu

Przeprowadzki mieszkań.

80

Prawdziwa zabawa jest wtedy, jak chcesz mieć jeden styl w domu. Ostatnio szukałem lamp stylizowanych na średniowieczne. Allegro oglądałem wzdłuż i wszerz, lombardy i komisy w okolicy to już mnie dobrze poznały. Dopiero w Warszawie przypadkiem natrafiłem na lombard na bemowie, gdzie była piękna ciężka **cenzura** lampa.

81

Czy ktoś z Was kupował może meble Culise w Kościerzynie? Na stronie to wszystko wygląda pięknie  z cenami można, ale nie trzeba dyskutować tongue ale zależy mi na opiniach: czy są trwałe i wygodne?

82

Polecam tę [moderowane]. Mają ciekawych dekoratorów. Może coś z ich pomysłów przypadnie Ci do gustu smile

83

Mnie zainspirowała w wystroju wnętrz fototapeta Golden Gate, którą można zakupić w tym sklepie. Ogólnie uważam, że dzięki takiemu rozwiązaniu np. w pokoju dziennym możemy uzyskać świetny efekt.