126

Odp: Witam

Bardzo dobrze smile . Witamy Panią psycholog wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

127

A wszystko dobrze big_smile Trochę mi zima nie odpowiada, bo nie jest prawdziwą zimą. Ale fakt, że pierwszą myślą, jaka wpadła mi do głowy, żeby odpowiedzieć na Twój post było psioczenie na pogodę, znaczy, że de facto nie mam na co w życiu narzekać. big_smile a co u Ciebie? smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

128

dreams napisał/a:

znaczy, że de facto nie mam na co w życiu narzekać. big_smile a co u Ciebie? smile

To bardzo dobrze, że nie masz na co narzekać. Ja bym coś na upartego znalazła wink ... ale nie jestem z tych co marudzą, więc daruje sobie. Nawet więcej powiem, pogoda mi się dziś baaaardzo podoba big_smile . Słonecznie, ciepło, bezwietrznie... tak może zostać- jak dla mnie tongue .

Miłego dnia smile

129

Cześć, u mnie rok zaczął się niezbyt dobrze. Najpierw ukradli mi rower składak a później zachorowałem. No ale już jest wporzo  !

-- // --

130

Drab> sądzę, że limit na ten rok wyczerpany i teraz spotkają Cię jedynie dobre rzeczy.

Miłego dnia smile

131

Drab cieszę się że już wyzdrowiałeś! Składaka kupisz sobie gdzieś na jakiejś giełdzie za stówkę, niestety ze zdrowiem na żadnej giełdzie stoiska nie znajdziesz. Bywaj zdrów!

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

132

http://e-kartki.net.pl/kartki/7/3/d/36942.jpg

Miłego dnia smile

133

U mnie na oknie w kuchni majeranek, bazylia i oregano big_smile

134

http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/pogodnego_i_pieknego_majowego_weekendu_0.jpg

Miłego dnia smile