1

Temat: Gdzie kupujecie rowery?

Witajcie

sezon rowery się zbliża, czas dokonać jakichś zakupów smile upatrzyłem sobie trzy modele rowerów w internecie

celuję tutaj w rowerki trekkingowe, bo wydaje mi się, że są praktyczniejsze - do miasta, w trasę, do lasu:

[moderowane]

[moderowane]

[moderowane]

Wszystkie są w podobnej cenie, ale np. marka Winora nic mi nie mówi - ktoś może ma jakieś doświadczenie z tymi rowerami??

2

Odp: Gdzie kupujecie rowery?

kupić łatwo ,utrzymać trudno . Nie tak dawno ukradli mi rower stary składak ale bardzo , bardzo poręczny.
Lepiej napisz jakie są zabezpieczenia przed złodziejami , bo  kupić rower można wszędzie i z drugiej ręki też.

-- // --

3

Temat tak brzmi jakby te rowery ludzie kupowali codziennie rano z bułkami na śniadanie big_smile
Na rowerach się nie znam, ale myślę, że opinie w internecie mogą dużo pomóc. Zresztą wszystko zależy od tego do czego ten rower ma służyć. Inny będzie odpowiedni do jazdy miejskiej, a inny do jakichś offroadowych wyczynów smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

Wiesz...rowery kradną na potęgę, więc może jednak kupuje się dość często wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

5

Kradną, kradną ja też nad zabezpieczeniem się zastanawiam. A rower to najlepiej podejść do jakiegoś sklepu i porozmawiać z kimś doświadczonym w tym temacie. Na pewno pomogą rozwiać wątpliwości.

6

Ja kupiłem przez internet. Nie wiem czy to normalne ale coraz częściej w ten sposób robię zakupy. Ubezpieczyłem nawet transakcje internetowe w banku raiffeisen tak dla spokojności bo szczerzonego Pan Bóg strzeże. smile

7

alegro olx ewentualnie ogloszenia regionalne