1

Temat: Wypadek

Witam,
Trzy miesiące temu mój najlepszy przyjaciel miała dość poważny wypadek komunikacyjny. Uszczerbek na zdrowi był poważny. Złamanie obojczyka, uszkodzenie kości piszczelowej, uszkodzenia w uchu środkowym z kolei spowodowały niedosłuch. Po za tym amnezja, która na szczęście już ustąpiła, itd., itd. Co więcej mężczyzna jego rodzina nie dysponują dużą ilością pieniędzy w związku z tym rehabilitacja, która była niezbędna do dość szybkiego powrotu do zdrowia była znacznie utrudniona. Na szczęście z pomocą przyszła kancelaria AIF i uzyskane odszkodowanie komunikacyjne. Pomoc była natychmiastowa, pracownicy bardzo mili i profesjonalny. Dobrze, że są takie firmy, które w trudnych chwilach nie pozostawiają nas samych sobie, a udzielają rad co zrobić ażeby nasz wypadek, a właściwie uszczerbek na zdrowiu był jak najmniejszy.

2

Odp: Wypadek

A czy ta kancelaria uzyskała odszkodowanie , zadośćuczynienie i pieniądze dla osoby pomagającej poszkodowanemu?
Odzyskała wszystkie koszta związane z leczeniem i utratę dochodu ?
I najważniejsze czy nie podpisała ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym , bo jak tak to co w sytuacji jak stan zdrowia poszkodowanego pogorszy się ? Wiem co pisze bo na 99% spraw prowadzonych przez kancelarie tak się kończy a kwoty są  zaniżone.

3

Wiele osób zapomina, że odszkodowanie powinno obejmować także zwrot kosztów leków, rehabilitacji, a często nawet prywatnej opieki klinicznej. Sprawcy wypadków często myślą, że to firma ubezpieczeniowa, w której mieli polisę OC pokryje wszystkie koszty związane z wypłatą odszkodowania. Firmy takie jak Kompensja pomagają w uzyskaniu wysokich odszkodowań, które pozwolą na szybsze wyleczenie i powrót do pełnej sprawności. Często udaje się uzyskać odszkodowanie polubownie bez potrzeby udziału sądu. Dochodzi wtedy do ugody i sprawa zostaje załatwiona o wiele sprawniej niż przed sądem.

4

W takich sytuacjach, to najlepiej zgłosić się do EuCO.

5

Tego EuCO to najlepiej omijać szerokim łukiem, z tego co wyczytałam na internecie to jacyś oszuści

6

Ostatnio przez wypadek trafiłem do szpitala. Tam od koleżanki dowiedziałem się o sklepie [moderowane] .