1

Temat: Ośrodek Szarlota

Ja polecam Ośrodek Szarlota. Piękna sala weselna z super widokiem, pyszne jedzenie, profesjonalna organizacja , przystępne ceny. Jeżdżę tam od paru lat co roku na wakacje, sama miałam tam weselę oraz byłam gościem na wielu weselach i zawsze jest super ! big_smile

Skuteczna metoda antykoncepcyjna? Sprawdź jaki koszt wazektomii ?

2

Odp: Ośrodek Szarlota

nie znam go niestety więc się nie wypowiem. Ale ja robiłam w Chmielnie w Krzewim Rogu i mam mega dobrą opinię o tym miejscu. Wszystko zgodnie z umową a nawet lepiej, wsparcie ze strony właścicieli jest bardzo duże, da się z nimi w każdej kwestii dogadać i wszystko było świetnie zorganizowane

3

Byłam na weselu w Krzywym Rogu i niestety wyszłam z tego wesela głodna. Nie wiem czy było to zależne od Młodych, co i ile konkretnie sobie zamówili czy była to wina obsługi, że stoły były puste, ale wtedy z tamtego konkretnie wesela wyszłam głodna, bez cienia przesady. Na poprawinach, jedliśmy z mężem winogrona bo nic innego (poza kilkoma kawałkami ciasta na talerzu) nie było, bo frytki, które podali zostały rozdzielone przez pierwsze trzy osoby siedzące w okolicach danej porcji, dla reszty nie starczyło, a dokładki nie było.

Byłam tam tylko na jednym weselu więc nie mam pojęcia czy to była jednorazowa sytuacja czy też zdarza się to nagminnie. Mówię tylko o swoim jednorazowym doświadczeniu.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

dreams może faktycznie na jakiś pechowy dzień trafiłaś bo ja też byłam i jedzenia było tyle że młodzi na następny dzień mieli  pakowane do domu i to takie ilości że chyba tydzień to dojadali. Ja osobiście wyszłam aż "napchana" i nie zauważyłam żeby czegokolwiek brakło na stołach