1

Temat: Kontakt do szeptuchy Klary

Witajcie,
słyszałam o Pani Klarze z Kartuz, która jest szeptuchą. Jeśli macie kontakt do tej Pani, proszę podajcie namiar do Niej lub inne wskazówki jak można do Niej dotrzeć.
Wszystkie osoby,które zamierzają prawić morały o pójściu do kościoła,zabobonach etc. proszę o nie komentowanie i uszanowanie mojej prośby.

pozdrawiam,
Ewa

2

Odp: Kontakt do szeptuchy Klary

Nie ma potrzeby iść do kościoła.

Ale jeśli podupadasz na zdrowiu to polecam wizytę u lekarza. A i jeszcze jedno. W następnych wyborach nie głosuj na PiS.

3

AgeKruger, chrześcijański jad musiał się przelać,prawda? Skąd postawiona teza,że nie byłam u lekarzy czy nie chodzę do kościoła?
Prosiłam o konkretną odpowiedź,a nie robienie niepotrzebnego chaosu.
Mimo wszystko dzięki za Twoje rady, na pewno ktoś z nich skorzysta,miłego dnia:)

PS. Dobrze,że również nie głosowałaś na PiS;)

4

Lekarz przydałby się takiemu jak ty Agekruku .  Ja słyszałem o pani Klarze ale że mieszka koło Sierakowic . Dużo dobrego mówią o niej jeśli chodzi o leczenie.

5

Pani Klara mieszka w Sierakowicach, sama bylam u niej kilka razy, jestem zadowolona, o innej z Kartuz nie slyszalam, ale moze jest tez i w Kartuzach?

6

ewka_aa napisał/a:

AgeKruger, chrześcijański jad musiał się przelać,prawda? Skąd postawiona teza,że nie byłam u lekarzy czy nie chodzę do kościoła?
Prosiłam o konkretną odpowiedź,a nie robienie niepotrzebnego chaosu.
Mimo wszystko dzięki za Twoje rady, na pewno ktoś z nich skorzysta,miłego dnia:)

PS. Dobrze,że również nie głosowałaś na PiS;)

Ej. Po prostu się martwię. Możesz mieć jakiś poważny problem, a chcesz się z tym udać do jakiejś Baba Jagi. No chyba, że masz ochotę na jakiś folklor i traktujesz szeptuchę z przymrużeniem oka.

7

Jak wjeżdżasz do Sierakowic od strony Kartuz, to za mostem pierwszym dom po prawej za autohandlem. Pytać o K. Kotłowską.

8

Szeryf z Notingam napisał/a:

Jak wjeżdżasz do Sierakowic od strony Kartuz, to za mostem pierwszym dom po prawej za autohandlem. Pytać o K. Kotłowską.

Pamiętaj by podchodzić do jej chatki pod wiatr. Strzeż się gościńców i złych oczu! Niech najświętsza panienka broni Cię przed złą mocą!

9

Agekruker, idź już do tego psychiatry .

10

W Kartuzach jest/była też pani Nadia. Parę lat temu skorzystałem z usług zarówno p. Klary jak i p. Nadii z powodu problemu z kręgosłupem. Szczerze mówiąc obie zrobiły więcej złego niż dobrego. Człowiek z wielu kontuzji może wyleczyć się sam - mi zajęło to zaledwie 3 dni, a cała gehenna trwała 1,5 miesiąca. Jest dobry spec od kręgosłupów w Kościerzynie i nie jest żadnym magikiem tylko wyuczonym rehabilitantem z ogromną wiedzą. W razie potrzeby PW.

11

arterial napisał/a:

W Kartuzach jest/była też pani Nadia. Parę lat temu skorzystałem z usług zarówno p. Klary jak i p. Nadii z powodu problemu z kręgosłupem. Szczerze mówiąc obie zrobiły więcej złego niż dobrego. Człowiek z wielu kontuzji może wyleczyć się sam - mi zajęło to zaledwie 3 dni, a cała gehenna trwała 1,5 miesiąca. Jest dobry spec od kręgosłupów w Kościerzynie i nie jest żadnym magikiem tylko wyuczonym rehabilitantem z ogromną wiedzą. W razie potrzeby PW.

Serdecznie dziękuję za ten wpis.
Niech żyje nauka! Precz z zabobonami!

12

Age, moze nie od razu zabobony? 10 lat temu mialam uraz w kolanie, lekarz zalozyl szyne na 2 tygodnie, noga unieruchomiona, po zdjeciu gipsu rtg nie wykazalo nic zlego, wiec po lekarsku kolano zdrowe... tylko ze ja nie moglam zgiac nogi, bo kolano sztywne, wiec udalam sie do owej Pani, ktora zrobila odpowiednie masaze, po ktorych moglam zgiac noge w kolanie i normalnie chodzic, a nie kustykac. To tyle o zabobonach.

13

Mi lekarze zalecali ćwiczenia brzucha. Facet, który mnie wyleczył, złapał się za głowę kiedy zobaczył wykaz ćwiczeń ze szpitala. Powiedział - jak Ci wystrzelił ten dysk w kręgosłupie to co miałeś napięte schylając się - brzuch czy plecy? Najpierw znalazł dla mnie bezbolesną pozycję na tym specjalnym składanym łóżku do masażu, a potem ustalił jedno jedyne ćwiczenie na wciąganie dysku w swoje miejsce. Jak wcześniej wspomniałem, męczyłem się 1,5 miesiąca, a dzięki temu ćwiczeniu wyleczyłem kręgosłup i silne objawy rwy kulszowej w zaledwie 3 dni.

14

Ja nie będę opowiadać się za żadną ze stron, ani medyczną ani  tę drugą, bo każdy ma inne doświadczenia.
Prawdą jest, że lekarze na jakich trafiałam więcej mi krzywdy zrobili niż pożytku, a te inne osoby- nie medyczne, ze się tak wyrażę- dzięki nim mogę dziś chodzić i funkcjonować w miarę normalnie. Żaden lekarz tyle dla mnie zrobił, co one.
Obecnie jestem zrażona do lekarzy. Dlatego nic a nic nie dziwię się osobom z podobnymi doświadczeniami, że szukają ratunku gdzieś indziej. Dajmy każdemu decydować o swoim losie zamiast szkalować i się wymądrzać.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

15

Ćwiczenia brzucha i core zawsze są odpowiednie. Najpierw stabilizacja pozniej mobilizacja. Stabilny core i miednica to zdrowy kręgosłup i kolana.

16

Nie znam tej Pani ale jeśli to medium to można i do kościoła chodzić i sprawdzać znaczenie snów usunięte
i chodzić do medium i pytać się o wszystko. Dlaczego nie ??

17

Ja o Pani Klarze wiele dobrego słyszałam, wiec chyba warto sie od takiego jadu powstrzymac. Niech każdy chodzi do kogo chce i robi co chce. Co wam przeszkadza, że ktoś chce iść do szeptuchy, no na boooga ...

Naturalne serum przeciwzmarszczkowe? Poznaj  Richevon - https://www.familie.pl/Blogi-7-0/b0p200 … zczki.html

18

Pani Klara to żadne medium ani nic w tym stylu. To bardzo mądra kobieta, która bardzo dobrze przyswoiła wiedzę na temat człowieka, w szczególności jeśli chodzi o układ kostny. swoją kość każdy dotknąć przez skórę może, ale nie każdy wie co powinien czuć jeśli jest dobrze lub źle. Ona wie, o ile odbrze pamiętam to wielokrotnie była zapraszana na seminaria lekarskie jako wykładowca aby opowiedziała o swojej wiedzy. Poza tym jest zwykłą kobietą, która co niedzielę chodzi do kościoła

kropka

19

Nie wiem skąd się wziął tytuł "szeptucha". Pooglądajcie sobie filmiki na yt, aby dowiedzieć się jak się zachowuje szeptucha.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile