26

Odp: Czym sie rózni mózg meżczyzny od mózgu kobiety

Jak go zwał to go zwał ale mężczyźni mają wszystko większe i tego należy się trzymać moje Panie wink

-- // --

27

A ja pamiętam doskonale gdy podkreślał, że kobieta ma mniejszy mózg, więc nie jest stworzona do wielkich rzeczy, dlatego jej miejsce jest w domu. Wtedy też powiedział, że kobieta nie powinna mieć prawa głosu w Sejmie i nie powinna głosować.
W.w. eksperyment wykazał, że większe wcale nie oznacza lepsze.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

28

Drab napisał/a:

Jak go zwał to go zwał ale mężczyźni mają wszystko większe i tego należy się trzymać moje Panie wink

Piersi też wink ?

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

29

a tak bo my pierwsi a potem Wy wink

-- // --

30

Nie, Korwin-Mikke wyraźnie mówił o tym, że kobiety są głupsze. Na światowym forum w dodatku. Jakim zacofanym trzeba być człowiekiem, żeby żyć przekonaniami, jakimi żyli nasi przedpotopowi przodkowie. Które błędne były skądinąd. Ah chłopy, gdyby nie my to nie byłoby ani nas ani was. smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

31

dreams napisał/a:

Ah chłopy, gdyby nie my to nie byłoby ani nas ani was. smile

jak powiedział w filmie Janosik  Waluś Kwiczoł : bez baby źle a z babą jeszcze gorzej!

-- // --

32

dreams napisał/a:

Ah chłopy, gdyby nie my to nie byłoby ani nas ani was. smile

tongue

Drab napisał/a:

bez baby źle a z babą jeszcze gorzej!

dobrze mówicie smile

Pogodnego dzionka big_smile

33

Co za śmieszne pytanie big_smile ludzie mają takie same mózgi

pomyślę nad nią

34

hahah, śmiechłam nawet z tego obrazka big_smile pokażę mężowi big_smile

Naturalne serum przeciwzmarszczkowe? Sprawdź Richevon: https://poznajrichevon.pl