1

Temat: wózki spacerowe

Czy ktoś z Was może polecić wózek spacerowy typu parasolka, dla dziecka w wieku 2 lat. Zastanawiamy się nad modelem City, jakieś opinie

2

Odp: wózki spacerowe

Sprawdź allegro

3

Odp: wózki spacerowe

wózków jest teraz taki wybór, że gdzie nie pójdziesz tam coś znajdziesz... jaki przedział cenowy Cię interesuje? smile postaram się pomóc

Naturalne serum przeciwzmarszczkowe? Sprawdź Richevon: https://poznajrichevon.pl

4

Odp: wózki spacerowe

Hej, mam obecnie podobny problem. Szukam optymalnej spacerówki, a jest ich na rynku tyle, że łatwo się pogubić… O modelu City nie słyszałam, jaka to dokładnie marka? Może podpytam wśród znajomych.

Mi osobiście do gustu przypadł 4Baby Rapid Premium. Niecałe 500 zł, a jest podobno mega lekki i ma amortyzację. Myślę, czy warto i poszukuję opinii. Czy faktycznie jest aż tak dobry, jak opowiadają? Jak jest z trwałością tego wózeczka i gdzie można go kupić najtaniej?

Jeżeli któraś z mam korzysta z wózka https://zabawkaiwyprawka.pl/wozek-space … id-premium uprzejmie proszę o kontakt na PW - szukam opinii!

5

Odp: wózki spacerowe

Wiecie co? Jest taka stronka, gdzie ludzie pożyczają różne rzeczy min wózki dla dzieci. Można sobie pożyczyć na kilka dni i sprawdzić, czy nam odpowiada [moderowane] czasem korzystam z tej stronki.

hejka