1,026

Odp: Uwaga Lyoness W Kartuzach !!!!!!

carlos1212 napisał/a:

longera z KejEfSi! niceeeee big_smile nie zartuje

No i widzisz! Longer z KFC - A TO DOPIERO POCZĄTEK! big_smile big_smile Jak następnym razem pójdziesz, to dopiero zobaczysz jak całość przyspieszy. Żarty się skończyły. Ostatnia prosta! Zegar tyka! Wkrótce rynek się podzieli! Lepiej weź kilka longerów, później już ich nie będzie!

1,027

Normalnie się ciśnie ta scena przed oczy:
https://www.youtube.com/watch?v=qsa32j2zJco

1,028

Rebus na dziś! Pozdrawiam wszystkich kjeszbekowych byznesmanów!
http://s5.ifotos.pl/img/looooooos_whspapq.png

1,029

Oni dalej dzialaja, dalej naciagaja, teraz slyszalem, ze 13k za wejscie do dzialania jest hahaha, kto to bierze Wy mi powiedzcie? Jak ktos potrzebuje to wiem kto co jak i gdzie...mam nadzieje, ze nikt sie nie da oszukac !

1,030

Witam wszystkich .

Przepraszam że tak długo się nie odzywałem ale miałem masę innych spraw.

No niestety Lyoness dalej działa , znajomi którzy kiedyś zostali wciągnięci do tej "Prestiżowej" organizacji
Dawno już się wycofali , bogatsi o nowe doświadczenia i kredyty w banku. Lecz niestety ostatnio dowiedziałem się że
po zeszłorocznej stagnacji w tym roku ostro ruszyli na poszukiwanie nowych partnerów biznesowych . I jak słyszałem
kadra bardzo się powiększyła , szczególnie w okolicach Kiełpina i Somonina . Prosił bym wszystkich wtajemniczonych w temacie o przestrzeganie wszystkich znajomych przed nimi . Ostatnio pojawił się już jeden biznesmen  z Lyo na moim osiedlu i próbował wciągnąć moją kuzynkę ale w porę zadziałałem i zrezygnowała . Ale ten biznesmen dalej jeździ po sąsiadach , nawet do ludzi których osobiście nie zna . Człowiek naprawdę chory , nie rozumie jak się mówi nie .
Opowiada takie brednie że głowa boli , a jak mu się coś powie nie tak na temat Lyo to robi się bardzo nerwowy .
Tak więc przestrzegam wszystkich , i nie mam w tym żadnego interesu jak piszą Lyo-fani na tym forum , jestem jak to
muwi elita z Lyo zwykłym robolem ,

Pozdrawiam serdecznie.

1,031

szok

1,032

W Sierakowicach też działają. Są w pizzerii Paris, Ribena.
I zachęcają  ludzi ale na razie tylko na KARTĘ STAŁEGO KLIENTA ... haha  czyli kartę Lyoness.
Niby się zbiera jakiś tam marne grosiki za zakup towarów w w.w sklepach.
Takie zbieranie grosików to ja mam na koncie oszczędnościowym w banku smile i to nawet większe grosiki smile

1,033

Bo nie chodzi o te grosiki, tylko o to, żeby klient "dojrzał", wykupił abonament i zaczął ładować kasę w piramidę. jak nie on to może ktoś z jego rodziny, znajomych etc.

1,034

a to widzieliście?
http://www.youtube.com/watch?v=doFQN8bLGDk

1,035

Smutek!

Czyżby Ribena zakończyła współpracę z Mayoness?

Otóż dostrzegłem w sklepie na Os. Derdowskiego w Kartuzach magiczny plakat mówiący o tym, że karty lojalnościowe tegoż Huberta Majonezowego będą nieobsługiwane od 01.09.2015. Wkrótce będzie nowy program dla klientów.

"Mądrość nie polega na sprycie, ale na umiejętności obstawiania przy prawdach oczywistych. Ten przetrwa, kto wybrał świadczenie prawdom oczywistym. Kto wybrał chwilową iluzję, by na niej zarobić, ten przeminie wraz z iluzją" ks. J. Tischner

1,036

Wszyscy LayoFani zagineli , a jeszcze nie tak dawno skakali wyżej niż widzą . Co się stało , zgarneliście tyle hajsu że na wyspy wyjechaliście . Gdzie jest wasza kampania która miała wejść w zeszłym roku , cała Polska miała być w Layo , wszyscy nawet dzieci w pampersach miały mieć kartę i robić zakupy . Puenta z tego wyszła taka że nawet "przemoc "zagryzł gryzaka , mimo chęci swych szczodrych teraz pewnie w kącie siorbie soczek z myślą że jednak Layo nie pozwoliło zarobić mu kroci ;-)

reasumując :

Było głośno , prawie jak na balu w domu opieki społecznej ;-) ale sen się skończył nastała szara rzeczywistość i każdy krzykacz zrozumiał że Layones to jedna wielka podpucha , na konta wpłacali ale obiecanej kasy na oczy nie widzieli . Z kredytami w bankach zostali , myśląc sobie ... ach Ci LayoFani ;-)

Ktoś sądem mnie tu straszył , do dziś wezwania nie widziałem ;-) ani kampani ,ani obiecanych złotych gór . Ale Pan władca wszech mocny waszą kasę za zaliczki pewnie już prze bawił ;-) a w sieci tyle informacji o pozwach zbiorowych . Współczuje wam naiwni moi drodzy....

Na zakończenie dodam jeszcze nigdy nikomu nie wierzcie w takie brednie że za darmo kroci się dorobicie , bo takie bajki to tylko były w starożytnym Egipcie ;-)

To dołączę i chyba na tym skończę  ,
Że Layo pewnie nie umarło jeszcze , więc bracie złoty i siostro szczodra nie daj się nigdy wciągnąć w macki tego stwora . Bo jest on cwany , ale nigdy obietnic swych spełnić nie będzie w stanie .

Pozdro dla tych którzy zaoszczędzili na zaliczkach i współczucia dla tych którzy musza spłacać cwaniaka który ich w swe sidła złapał .

1,037

Czytając w ogóle ich zasady od razu powinna zapalić się lampka kontrolna. Jeżeli ktoś coś takiego łyka to wszystko inne też łyknie niczym młody pelikan.

1,038

Dokładnie tak jak Karramba napisał trzeba brać poprawkę i mieć dystans do tego.

Transport Morski z chin http://kontener.pl podzielimy się naszymi doświadczeniami

1,039

Dziwne, bo teraz Lyoness stał się sponsorem Lecha i Legii w ekstraklasie. Dla mnie to taka piramida finansowa...

1,040

ktoś mi powie jak to możliwe że to taka lipa z tym a takie firmy jak orlen i inne wieksze kluby sportowe lech poznań lechia i jeszcze jeden w to wszedł ????

1,041

Tu masz wytłumaczone o co chodzi z klubami piłkarskimi itd:
http://antylyoness.blox.pl/2016/02/Kibi … lubow.html

Od Orlenu Lyoness tylko kupuje bony.

Informacja dla wszystkich osób które wpłaciły pieniądze  do Lyo i chcą je odzyskać :

http://antylyoness.blox.pl/2016/03/Umow … wazne.html

1,042

Witam wszystkich, mam dla Was dobre wieści

Oto co pojawiło się na stronie UOKiK:

"Sąd: SOKIK
Przedsiębiorca: Lyoness Europe AG z siedzibą w Buchs (Szwajcaria)
Data złożenia pozwu: 05/24/2013
Sygnatura akt: XVII AmC 16647/13
Data wydania wyroku: 03/14/2016

Wyrok: Sąd uznał za niedozwolone i zakazał pozwanemu wykorzystywania w obrocie z konsumentami postanowień wzorca umowy o treści:

1. Z chwilą wypowiedzenia umowy, w przypadku zamówień zaliczkowanych/zapłaconych częściowo (bony oryginalne lub karty podarunkowe) Uczestnikowi Programu nie przysługuje prawo do zwrotu tych zaliczek/zapłat częściowych.";

2. Umowa może zostać wypowiedziana przez Lyoness z ważnego powodu ze skutkiem natychmiastowym. Jako ważne powody postrzegane są poza naruszaniem interesów gospodarczych oraz reputacji Lyoness lub Partnerów Handlowych, w szczególności naruszenie istotnych obowiązków umownych, o ile uszkodzenie lub naruszenie nie zostały naprawione w ciągu stosownego terminu po dostarczeniu pisemnego wezwania.";

3. Lyoness zastrzega sobie według własnego uznania prawo (np. w przypadku śmierci) do anulowania przy rozwiązaniu umowy wiążąco złożonych zamówień na bony lub karty podarunkowe i do zwrotu zaliczek/zapłat częściowych, po potrąceniu opłaty administracyjnej i wypłaconych korzyści z uczestnictwa.";

4. Przekazane Uczestnikowi Programu w formie tekstowej zmiany niniejszych Ogólnych Warunków Umów i pozostałych umownych porozumień pomiędzy Uczestnikiem Programu a Lyoness są uznawane za zaakceptowane przez Uczestnika Programu, jeśli ten w ciągu 14 dni po dostarczeniu powiadomienia o zmianie w formie tekstowej nie zaprzeczy ich ważności.".

[moderowane]

Więcej szczegółów wkrótce.

1,043

podbijam temat - z wywiadu wiceszefowej UOKiK dla Gazety prawnej pare dni temu:

" "Wracacie państwo do tematu piramid, ale ten poślizg jest zatrważający. Bo jak długo trwa postępowanie w sprawie Lyoness?

Ponad cztery lata. Sprawa Lyonessa jest jednak największą i najbardziej skomplikowaną, jaką do tej pory prowadziliśmy w sprawie piramid finansowych. I, tak jak wspominałam, decyzja zostanie opublikowana niebawem.

Czy identyfikacja piramidy jest tak trudna by analiza trwała przez cztery lata? Czasem wystarczyłoby poświęcić jeden wieczór na prześledzenie modelu działania i rzekomych partnerów danej piramidy.

Dla wyrobienia prywatnego poglądu też pewnie mogłabym po wieczorze stwierdzić, że dany podmiot może być piramidą. Ale proszę zwrócić uwagę na standardy zbierania dowodów w sprawach, w których nakładane są kary pieniężne oraz batalie jakie się muszą odbyć w sądach, by dana firma została ukarana. Nawet skargi od konsumentów czy doniesienia medialne nie są uznawane przez sąd za wiarygodne dowody.

Klasyczna piramida charakteryzuje się tym, że wypłaty dla członków pochodzą z wpłat innych członków. Nie wystarczy prześledzić przepływów finansowych danego podmiotu by sprawdzić, czy w jego przypadku tak to się właśnie odbywa?

W przypadku Lyonessa cztery lata nie zajęła nam kwestia badania przepływów, mimo że była ona dużo bardziej skomplikowana. Znacznie większą część postępowania zajęło nam dążenie do uzyskania dowodów do ukarania tego przedsiębiorcy. Zobaczą to panowie na przykładzie decyzji w sprawie Lyonessa. Dużo się nauczyliśmy podczas analizy tego przypadku."
big_smile big_smile big_smile
[moderowane]

1,044

Lyoness znow, pod nazwą Lyconet, a obsługują firmę ludzie  pod nazwą Holders