1

Temat: Kredyt hipoteczny

Jakby ktoś chciał skorzystać to bardzo polecam kredyt hipoteczny w [moderowane] . Tam zawsze bardzo dobrze doradzają.

2

Odp: Kredyt hipoteczny

Ciekawa opcja na dość niezły kredyt hipoteczny !

3

Odp: Kredyt hipoteczny

Jeśli dobrze doradzają to najczęściej znaczy tyle że doradzają w taki sposób aby otrzymać jak najwyższą prowizję dla siebie za to doradzanie i taka jest prawda. Najlepiej jest samemu przejrzeć różne oferty spokojnie przeliczyć i wybrać najlepszą dla siebie. W Internecie jest wiele porównywarek. Jeśli chodzi o jakiekolwiek finanse, osobiście proponuję "Pasaż Finansowy Albert" Oferty są tam uaktualniane przy współpracy z Grupą Bankier. (Jeśli ktoś nie wie to ta sama grupa co między innymi Allegro)

4

Odp: Kredyt hipoteczny

W tym kraju bardzo dużo ludzi interesuje się kredytami hipotecznymi.Moim zdaniem to bardzo dobrze że się ludzie tym interesują.

___________________________________________________
empis.pl

5

Odp: Kredyt hipoteczny

Interesować, to dobrze, że się interesuje. Szkoda tylko, że ciemna masa raz lub drugi idzie po kredyt  gotówkowy, kredyt hipoteczny lub inną chwilówkę i wychodzi z "produktem" kiepskiej jakości. Z dodatkowymi kosztownymi ubezpieczeniami, z ukrytymi kosztami etc. Na tym trzeba się znać lub znać kogoś kto się zna  doradzi bezstronnie ;-)

Służbowo analityk finansowym, prywatnie autor bloga, domowego doradcy finansowego, chętnie znajomym podpowie... za puszkę gratyfikacji ;-)

6

Odp: Kredyt hipoteczny

Ja mam z nim złe doświadczenia, za to według mnie najkorzystniejszą ofertę ma  [moderowane]. Nie dość że proponują lekkie raty do spłaty, to jeszcze wszystko wypełnia się online bez wychodzenia z domu. No wygodniej już się nie da. Także z mojego doświadczenia polecam tą instytucję finansową.