1

Odp: Szkodniki w domu

Zbliża sie lato,muchy,komary ,myszy i szczury pchaja sie do domostw drzwiami i oknami .Leśnicy wykładają w lasach trutki p/wsciekliźnie a szczury roznoszą dżumę i wściekliznę
Musimy zadbac o bezpieczeństwo najbliższych.

http://szkodniki-w-domu.cba.pl/szkodniki.html#szczur

Jedną z lepszych metod jest zatrudnienie Pana Kota i dbałość o jego dobre samopoczucie. smile

2

No tak ,zwłaszcza ,że niektóre niedługo wylezą ha ha ha . lol:lol::lol:

Rzeczywiście ,gryzonie to utrapienie domowników ,zwłaszcza tych ,którzy mieszkają blisko lasów lub maja gospodarstwa domowe.Muchy sa wszędzie ale nie aż takie utrapienie. hmm

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

3

deratyzator123 napisał/a:

Jedną z lepszych metod jest zatrudnienie Pana Kota i dbałość o jego dobre samopoczucie.

ha ha ha big_smile to lepiej od razu dwa kotki - panią i pana kota tongue
bedą wzajemnie dbać o swoje dobre samopoczucie tongue big_smile  no i z gryzoniami sobie lepiej poradzą big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

4

A ja nie znoszę pająków. Obrzydliwe są i ku niezadowoleniu innych, tępię je szybciej niż inne domowe insekty.  Chciałabym aby były jakieś odstraszacze na pająki, bo mnie do szału doprowadzają. Tępię... a one nie wiadomo skąd przylezą i uwiją sobie pajęczynę w najdziwniejszych miejscach. Bleee

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

5

Violka a wiesz ze przeciętny człowiek niby zjada rocznie 5 pająków??

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

6

stefan napisał/a:

to lepiej od razu dwa kotki - panią i pana kota

Ja mam 3. 1 kocura i 2 kotki - dla jego lepszego samopoczucia lol:lol::lol: ale wszystkie są sterylizowane/kastrowane, więc jest brak zainteresowania sobą tongue
Mimo, że jest wykastrowany jest bardzo ''łowny'' - codziennie kilka świeżych myszek, a nawet szczury przynosił do pokazania wink

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

7

w tym roku to masakra z tymi robalami, insektami

8

ja nienawidzę much poproszę o porady jak ich się pozbyć

9

Ja,Pół swojego życia walczyłem na własne sposoby ze szczurami,te szkodniki przegryzły mi tony ziemniaków, sąsiad polecił mi 
ie24-servis, firma kompleksowo zajęła się deratyzacją, teraz w końcu moja piwnica odetchnęła, smród zniknął, a szczurów ani nie widać ani nie słychać polecam bardzo serdecznie.