1

Temat: Masaż twarzy

Czujesz, że Twoja twarz jest zmęczona i jej witalność podupadła? To wybierz się na masaż twarzy, który zregeneruje Twoją cerę oraz doda Ci sił witalnych.

Znacie jakieś inne sposoby na relaks i odświeżenie swojej twarzy?

2

Odp: Masaż twarzy

Oczywiście wink , maseczka na twarz, sen i szczęście smile .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

3

Lecz wydaje mi się, że takie masaze-twarzy jest bardzo fajnym rozwiązaniem na zmęczenie.

4

dokonać zmiany lekarza pediatry dla moich Dzieci.Nie mam już siły,bo nasz chyba wypalił się zawodowo.Będę wdzięczna za pomoc.???

Ali

5

O masaż twarzy możemy poprosić druga połówkę do tego wanna z gorącą wodą i świeczki zapachowe smile

6

Istnieje mnóstwo metod masowania twarzy. Ja akurat nie jestem ich zwolenniczką, ponieważ moja cera jest naczyniowa i rozciąganie jej na pewno nie będzie jej służyć.

7

Ja cały czas rozważam możliwość kupienia sobie szczoteczki sonicznej typu clarissonic czy foreo luna. Co myślicie o tej końcówce masującej w foreo? Może to jest jakiś sposób na ujędrnienie twarzy?

8

Ja akurat stawiam na naturalną kosmetykę i używam różnego rodzaju olejków do masażu. Nie wróciłabym już do kosmetyki drogeryjnej. Walczę ostatnio z podpuchniętymi oczami i w internecie znalazłam porady jak zniwelować opuchliznę i cienie za pomocą środków dostępnych w naszej lodówce bądź apteczce.

9

Ostatnio czytałam jak wygląda aromaterapia olejkami. Zabiegi z użyciem olejków są niezwykle relaksujące, pozwalają odprężyć duszę i ciało, zwłaszcza jeśli miałyśmy ciężki dzień.  Stosujecie masaże z użyciem olejków?

10

masaż twarzy na zmarszczki?

11

A co sądzicie o preparatach na zmarszczki itp [moderowano] ?
Podobno świetnie działa na skórę. Dużo osób mi polecało. A ktoś z Was próbował? smile

Pozdrawiam smile

12

Masaż może być fajną opcją na poprawienie wyglądu skóry i samopoczucia, tylko na pewno trzeba go wykonywać regularnie. Poza tym na [moderowane] sam masaż to może być jednak za mało. Warto dodać jakieś dobre kosmetyki a nawet drobne zabiegi estetyczne w specjalistycznym salonie.

13

Ciekawie czy ktoś z was zna taką stronę internetową jak [moderowane] . Moim zdaniem na tej stronie jest dużo ciekawych informacji.