1

Temat: pozycjonowanie stron kaszubskich

Jeśli chcecie sprawić, by na waszą stronę trafiło więcej potencjalnych klientów to polecam wam skorzystanie z usług zaprzyjaźnionej agencji https://seo-kaszuby.pl. Możecie zgłosić się do nich po bezpłatną, wstępną analizę waszej strony i dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu smile

2

Odp: pozycjonowanie stron kaszubskich

Pozycjonowanie, no nie wiem , przecież to masz w "główce" swojej strony.
Jeśli masz stronę internetową to pewnie wiesz o co chodzi.

-- // --

3

Pozycjonować strony można samemu, bez firmy - wystarczy poczytać w internecie jak to sie robi

4

Dużo rzeczy można samemu zrobić ale czy będzie miało taki sam efekt, jak zrobią to specjaliści?? według mnie nie. Pozycjonowanie przekłada się na większą ilość osób odwiedzających stronę przez co da się odczuć zyski.

5

strony kaszubskie inaczej się pozycjonuje niż nie kaszubskie ? smile

6

zamojska napisał/a:

Że co?

7

Pozycjonowanie samodzielnie można.. ale czasu pochłania masę. Ja zlecam firmie i jestem zadowolona. Nie ma co przepłącać, bo więcej na adwords przychodzi zleceń, ale warto próbować wyjść wysoko ze swoją stroną w google.

8

zamojska napisał/a:

O właśnie nie ma znaczenia jaka to strona. Po prostu dobrze jest pozyskać jak najwięcej "dobrych" linków przychodzących na naszą stronę. Nie tylko z Polskich serwisów, ale również z zagranicznych. A jeśli chodzi np. o strony Kaszubskie, to warto w tekście na stronie użyć stosunkowo dużo ale nie do przesady odmienione przez wszystkie przypadki słowo "Kaszuby" Napisać z 2 zdania w języku kaszubskim, a resztę Google samo zrobi.

9

Jeżeli ktoś chce się wymienić linkami, to zapraszam na priv. Umieszczę link do waszej strony na mojej pasującej tematycznie stronie w zamian za link do którejś z moich stron na waszej.

10

Oczywiście, że można samemu pozycjonować czy zrobić stronę tylko jak zrobisz to nieumiejętnie to przyniesie to odwrotny skutek. Sam tak kombinowałem na początku działalności bo szkoda mi było pieniędzy na profesjonalne usługi i myślałem, że kosztuje to krocie. Okazało się, że zmarnowałem swój czas i dalej stałem w miejscu. Znalazłem świetną firmę która zajmuje się pozycjonowaniem stron za rozsądne pieniądze i jestem mega zadowolony z efektów pracy. Współpracuje z [moderowane] i mogę polecić każdemu. Działajcie, nie ma co marnować czasu, czas to pieniądz. Ja mam teraz mnóstwo nowych klientów bo łatwiej znaleźć moją firmę w necie. Powodzenia

11

Klaudiusz napisał/a:

Oczywiście, że można samemu pozycjonować czy zrobić stronę tylko jak zrobisz to nieumiejętnie to przyniesie to odwrotny skutek. Sam tak kombinowałem na początku działalności bo szkoda mi było pieniędzy na profesjonalne usługi i myślałem, że kosztuje to krocie. Okazało się, że zmarnowałem swój czas i dalej stałem w miejscu. Znalazłem świetną firmę która zajmuje się pozycjonowaniem stron za rozsądne pieniądze i jestem mega zadowolony z efektów pracy. Współpracuje z firmą  Granker i mogę polecić każdemu. Działajcie, nie ma co marnować czasu, czas to pieniądz. Ja mam teraz mnóstwo nowych klientów bo łatwiej znaleźć moją firmę w necie. Powodzenia

12

Wasza strona jest mega wolna xd i oferujecie takie usługi jak pozycjonowanie fajnie smile. 40pkt na gsi. W dodatku se macie tam tylko formularz kontaktowy i z 4 podstrony, na których nie ma praktycznie nic big_smile Takie stronki to się robi w czystym html, css, js, a widzę, że macie tam nasrane kilka jakiś skryptów i chyba to jest stronka z wp big_smile Powodzenia.

Zobacz skuteczny krem na zmarszczki:
https://mialenia.pl/blog/bruzdy-nosowo- … ch-pozbyc/