26

Odp: Idealny prezent

Jeśli chodzi o prezent, to wiem, że niektóre osoby uwielbiają zbierać pewne rzeczy. Dlatego, jeśli chcesz sprawić przyjemność komuś, kto docenia stare płyty czy książki zerknij na [moderowane] i zobacz co posiadają w swojej ofercie. smile od 99 zł wysyłka jest darmowa!

27

Odp: Idealny prezent

Moim zdaniem, najlepiej jest po prostu spędzić z kimś swój czas - to zawsze jest świetny prezent. Wspólne wyjście do kina, zjedzenie obiadu - nie ma lepszego prezentu! smile

Moje akcesoria handmade https://united4.pl/

28

Odp: Idealny prezent

Jeśli chodzi o prezent dla mamy to polecam las w butelce. Uważam, że będzie zadowolona. Taki las również nie wymaga częstego podlewania, wystaczy włożyć 2-3 kostki z lodu i gotowe smile

29

Odp: Idealny prezent

Moim zdaniem perfumy i biżuteria to przeżytek. Na ten moment zastanawiam się nad bonem lub kupieniem butów mojemu mężowi. Co sądzicie o skorzystaniu z kuponu rabatowego eobuwie [moderowane]? W sklepie internetowym marki znajduje się szeroki przekrój butów – od stylu sportowego po klasyczną elegancję.

30

Odp: Idealny prezent

Z tymi prezentami to zawsze jest problem. Dopiero co wymyślałam prezenty na gwiazdkę a tu już następne imprezy - imieniny i urodziny. Człowiek nie nadąży. Nadeszły takie czasy, że wszystko wszyscy mają i naprawdę ciężko jest dopasować coś odpowiedniego. Uważam, że teraz ludzie cieszą się głównie z kasy, ewentualnie karty podarunkowe lub elektronika, którą zawsze można sprzedać.

pomysły na prezent https://gadzety.biz.pl/