26

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Ja mam swój sklep internetowy i na początku sprzedaż była bardzo mała, zaczęłam szukać jakiegoś sposobu na dobrą ale niedrogą reklamę i wpadłam na stronę [moderowane] , stwierdziłam że mogę spróbować i założyłam fanpage mojego sklepu. Udało mi się go wypromować i teraz mam codziennie mnóstwo zamówień smile

27

sprzedaż można zwiększyć zostawiając pozytywny wizerunek firmy w oczach naszego kontrahenta, np. poprzez szybką i sprawną obsługę. Umożliwc to może na pewno dobry [moderowane] typu Faktura Small Business. Warto się mu przyjrzeć, tym bardziej że producent oferuje darmowe testowanie smile

28

Jest wiele możliwości na reklamę, prowadzę spory salon fryzjerski i jakiś czas temu stwierdziłam że ja i moi pracownicy będziemy lepiej prezentować się w koszulkach z personalizacją, każda koszulka zawiera imię i funkcję jaką dana osoba pełni, typu- fryzjer damski, fryzjer męski, pomocnik fryzjera itp. miało to bardzo pozytywny odbiór wśród klientów. Koszulki zamówiłam na [moderowane] a personalizacją zajęła się firma [moderowane] , polecam bo w moim przypadku był to strzał w 10.