101

Odp: Fryzjer - porada

Sensownie to właśnie ty napisałeś, jak zwykle, hihihi

102

behe2 napisał/a:

Pytanie do Admina: dlaczego komentarze z tego watku powedrowaly do "fryzjera"? prosze o odpowiedz co sie stalo, pozdrawiam.

pewnie byłaś na forum gdy trwało przenoszenie postów i dlatego takie odczucie
może wystarczyło odświeżyć  stronę ?

Pogodnego dzionka big_smile

103

Przeniosłam ponieważ wątków o fryzjerze, kosmetyczce jest już sporo. Powielanie wątków jest niepotrzebne. Robi się bałagan.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

104

Witam, jakiego fryzjera do włosów kręconych polecicie w Kartuzach bądź Sierakowicach? smile

105

Z kręconymi włosami dobrze sobie radzi p.Wioletta w "Studio Uroda Styl" (vis à vis szpitala). Póki co, ona jedyna w Kartuzach potrafi fachowo wycieniować mi długie (kręcone) włosy.

Przy okazji polecam super strony o pielęgnacji włosów anwen.pl i blondeme.pl

106

Okey, dziękuję. smile

107

Szukam dobrego fryzjera , który jest w farbowaniu, pasemkach cieciu i  takiego który słuchał czego oczekuje  klient a nie robić jak  chce, a jak nie wyjdzie  kliencie   zapłąc i nie marudz.To tylko zachęta do rozwiniecia wątku.

108

ja polecam kogos w sierakowicach. fajnie obcina pani irena. zaklad nazywa sie u ireny. zawsze dostaje tam fajne maseczki na wlosy. ostatnio doradzon mi abym skorzystala z: [usunięte] . wlosy strasznie mi wypadaly i maska jajeczna sprawdzila sie idealnie big_smile do tego tez nakladam mase olejkow z jedwabiu i olejek arganowy wink swietna sprawa smile

109

Cześć wszystkim smile
Byłam ostatnio u mojego sprawdzonego fryzjera, który był po remoncie salony. Gdy ja do niego weszłam, od razu rzuciły mi się w oczy lustra. Były po prostu przepiękne, więc spytałam się właściciela, gdzie znalazł takie cuda. Okazało się, że zamówił je przez Internet. Podał mi stronę i nie wiedziałam na który się zdecydować, ale ostatecznie wybrałam lustro wiszące, które jest centrum mojej łazienki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, lub planuje kupić w niedalekiej przyszłości, to zostawiam tutaj link https://www.impresje24.pl/pol_m_Meble_Lustra-107.html    wink