51

Odp: Gdzie z dzieckiem na wakacje?

violka1 napisał/a:

W jakie rejony górskie jeździcie?

ja uwielbiam tatry, ale ze względu na dzieci jeździmy w karpaty - są niższe i łatwiej się dzieciom wchodzi na nie.

52

ines_ka napisał/a:

ja uwielbiam tatry, ale ze względu na dzieci jeździmy w karpaty - są niższe i łatwiej się dzieciom wchodzi na nie.

W jakim wieku masz dzieci? Mój mąż twierdzi, że Karpaty są jak nasza Wieżyca, nie chce tam jeździć, bo to żadna atrakcja wink . W Tatrach też są niższe partie. My z dzieckiem zawsze jeździliśmy w Tatry. Oczywiście cały pobyt to nie była tylko i wyłącznie wędrówka po górach; zwiedzaliśmy trochę np. zamki, raz zajechaliśmy do Tatralandii, Rabkolandii, innym razem byliśmy na skokach narciarskich... .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

53

violka1 napisał/a:

W jakim wieku masz dzieci?

najstarsze 5 lat smile

Dodane czw, 20 cze 2013, 19:02:33 :

violka1 napisał/a:

Oczywiście cały pobyt to nie była tylko i wyłącznie wędrówka po górach; zwiedzaliśmy trochę np. zamki, raz zajechaliśmy do Tatralandii, Rabkolandii, innym razem byliśmy na skokach narciarskich

my też trochę zwiedzamy, ale przede wszystkim góry smile

54

ines_ka napisał/a:

najstarsze 5 lat smile

To faktycznie małe, ale już 6-latek poradzi sobie z Tatrami. Nasza 6-latka poszła z nami do Wodospadu Wielka Siklawa.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

55

Wszystko zależy od dziecka. Fakt 5 lat to trochę mało jak na góry, ale jak jest wytrzymałym dzieckiem to można już wyruszyć na jakieś krótsze i łatwiejsze szlaki. A jak się obawiacie, to polecam Mazury. Dzieci uwielbiają wodę, plażę. A do tego Mazury to piękne miejsce.

biuro rachunkowe warszawa to stolica Polski.

56

Vitalijek napisał/a:

A jak się obawiacie, to polecam Mazury. Dzieci uwielbiają wodę, plażę. A do tego Mazury to piękne miejsce.

A Mazury to prawie to samo co Kaszuby, tu tez są jeziora, plaże i są piękne. Takie jest moje odczucie.... ja bym nie jechała na Mazury, mieszkając na Kaszubach. To bez sensu.... .

Miłego dnia smile

57

To ja moze zapytam gdzie mozna wybrac sie z siodemkom dzieci by swietnie spedzily czas nad jeziorem w okolicach kartuz

58

Osobiście, z siódemką dzieci wybrałabym się na strzeżone kąpielisko. znam z czasów młodości w Ostrzycach  i Chmielnie. Jest ich z pewnością więcej ale ja osobiście kąpałam się w tych.

Miłego dnia smile

59

My zastanawiamy się właśnie [moderowane] smile Możecie coś polecić? Chcielibyśmy się wybrać na południe kraju.