1

Temat: Remont mieszkania

Już od dłuższego czasu moja druga połówka męczy mnie pomysłem remontu mieszkania. I tutaj pojawia się pytanie. Jakiś czas temu znajomy polecił mi firmę zajmującą się  aranżacją wnętrz z Kielc. Jakie macie doświadczenia z takimi firmami?

2

Odp: Remont mieszkania

Drogo smile Wszystko zależy od twoich funduszy i czy aż tak bardzo nie wierzycie w swoje umiejętności aranżacji smile

3

Odp: Remont mieszkania

Można próbować z takimi firmami, ale także można wspiąć się na wyżyny własnej kreatywności i  i samemu zaprojektować całe mieszkanko. U mnie sprawdziła się firma projektowa, ale muszę przyznać, że nie była  to tania zabawa i prawdopodobnie nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Jednak jeżeli zależy nam na wynajęciu mieszkania i możliwości cieszenia się z niego dobrymi pieniędzmi warto zainwestować.

4

Odp: Remont mieszkania

Planując remont dobrze jest skorzystać z pomocy fachowców. U mojej bratowej pracowała firma [moderowane]. Szczerze mówiąc jestem zachwycona teraz jej mieszkaniem. Jeszcze tak ładnie się nie prezentował. Wszystko odświeżone, położone nowe płytki. Ekipa wykonała kawał dobrej roboty. W razie czego pozostawiam namiary: [moderowane]

5

Odp: Remont mieszkania

A przeglądałeś oferty na Shoponie? Ta platforma jeszcze nie jest bardzo popularna, ale już dzisiaj można tam znaleźć ponad 3 tys propozycji lamp w naprawdę dobrych cenach. Warto przejrzeć sobie ofertę na [moderowane] , być może akurat coś fajnego znajdziesz do swojej kuchni.

6

Odp: Remont mieszkania

Mnie tez moja połówka męczyła, więc w końcu t mieszkanie wyremontowaliśmy! smile W końcu nie żałuję, pełno kasy na to poszło ale teraz jest bardzo miło. Poszliśmy nawet o krok dalej i kupiliśmy nowe akcesoria do kuchni. smile Polecam ten sklep, mają fajny wybór [moderowane]

7

Odp: Remont mieszkania

Jeśli myślicie o remoncie mieszkania i szukacie kominków to polecam zajrzeć na stronę gdzie macie olbrzymi wybór kominków oraz wszystkie części do kominków jak pompy czy kratki. Ja z tej strony zamawiałam ostatnio usunięte jestem bardzo zadowolona z zakupów na tej stronie i polecam serdecznie.

8

Odp: Remont mieszkania

Osobiście wolę samemu planować mieszkanie, bo dzięki temu wiem, że będzie moje, a nie wymyślone przez jakichś ludzi, którzy nie znają moich nawyków i preferencji. Warto za to skontaktować się z fachowcami, którzy potem ten remont będą robić - wtedy będzie wiadomo, jakie zmiany są możliwe, a o jakich nawet nie warto marzyć.

Dowiedz się o depilacji laserowej Vectus - https://www.fit.pl/uroda/vectus-gdynia- … rze/16615/

9

Odp: Remont mieszkania

Najlepiej wziąć firmę z polecenia, wtedy jak 2 czy też 3 osoby mówią ci że firma wykonała bardzo dobrze robotę to masz pewność że i u ciebie pójdzie dobrze. A jak bierzesz nową firmę z ogłoszenia to nigdy nic nie wiadomo jak to wyjdzie u ciebie;/

10

Odp: Remont mieszkania

A zastanawialiście się nad aranżacją i zakupem mebli? Myślimy o jakichś dodatkach z tej strony [moderowane]

11

Odp: Remont mieszkania

No i bardzo ważne jest sprawdzenie wszystkich instalacji. Jeśli planujecie osiedlić się w Krakowie, to polecam hydraulików z tej strony: [moderowane]

12

Odp: Remont mieszkania

Widzę, że wiele osób poszukuje usług budowlanych i fachowców. Zajrzyjcie na ten portal ogłoszeniowy, który jest coraz bardziej popularny i swoje oferty wystawia coraz więcej profesjonalnych firm [moderowane]. W lato będę starała się znaleźć firmę zajmującą się remontami dachów.

13

Odp: Remont mieszkania

A macie jakieś sprawdzone źródła inspiracji, [moderowane] coś co mogłabym podpatrzyć bo mam straszny kłopot z wyborem koncepcji jak po remoncie ma wyglądać moje mieszkanie.

14

Odp: Remont mieszkania

Ja korzystałam z poznańskiej firmy Abrys Agnieszka Wojciechowska. Jestem naprawdę zadowolona. Znajomi i rodzina przychodzą i zaczynają kraść pomysły smile Zobaczcie ich realizacje: [moderowane]

15

Odp: Remont mieszkania

u moich rodziców podczas remontu były wymienianie np podłogi. Zdecydowali się na panele winylowe arbiton. Mają już ze 3 miesiące i  są mega zadowoleni. Przyjemne panele w dotyku. Oddają dobrze ciepło, rodzice mają ogrzewanie podłogowe. Ta zmiana paneli to byłą najgrubsza zmiana. Reszta to było tylko odświeżenie czyli pomalowanie na nowo ścian i sufitu. Meble zostały. Zresztą rodzice nie mają ich dużo bo nie są typem ludzi chomików i zbieraczy.