76

Odp: Prezenty....

My np. dostaliśmy od chrzestnych bon podarunkowy do sklepu meblowego. Akurat kupiliśmy mieszkanie, a stan był deweloperski więc prezent był bardzo trafiony. Chrzestni są bardzo praktyczni także wiem, że na pewno nie podarowaliby nam gotówki, a zamiast pralki czy zmywarki kupiłam meble do salonu, narożnik i jeszcze dołożyłam parę groszy do stolika kawowego.

77

Jak dla mnie świetnym motywem jest ładne zapakowanie prezentu. Są teraz ciekawe firmy, które zajmują się nadrukami na opakowania. Zawsze można dać na opakowanie zdjęcia z romantycznego miejsca itp. Ja osobiście materiały opakowaniowe zamawiam tu - [moderowane] Na walentynki zamówiłem u nich pudełko ze zdjęciem mnie i mojej ukochanej z Paryża. A do środka włożyłem jej UPRAGNIONĄ paletkę do makijażu.

78

Ja mojej kobicie powiedziałem wprost że na pewno za nie długo kupię jej płaszcze damskie.Ona mi powiedziała że na pewno bardzo dobrze zrobię jak ten płaszcz jej kupie.

79

Każdy na pewno chciałby dostać bardzo fajny prezent. Sam kilka dni temu podjąłem decyzje że swojej dziewczynie kupię pluszaki że sklepu https://monkly.pl/kategoria-produktu/ga … -pluszaki/ .