1

Temat: W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany.

W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany. Wystarczy spojrzec obecnie na polityków żeby określić stan polskiej edukacji a sytuacja jest jeszcze gorsza. Nauczyciele, wykładowcy, szkoły i uczelnie są uzależnione od układów i z tego powodu mamy nawet w szkołach przestepcow. Niskie wartości jakie reprezentuje wielu wykładowców i nauczycieli powoduje że często sami popełniają przestępstwa oraz zachęcają do nich młodzież. Stanowiska w budzetowce rozdawane są swoim lub w celu wyprowadzenia pieniędzy a także za przestępstwa. Jest wiele osób działających na zasadzie tresury. Religia która ma uczyć ludzi tolerancji i szacunku do drugiego człowieka nauczania jest przez księży oraz katechetów którzy sami nawoluja do nienawiści o pedofilii nie wspomne. Policje, prokuraturę, sądy i budżetowke drazy korupcja i wystawianie oraz preparowanie i wystawianie fałszywych dokumentów na zlecenie. Jak politycy mogą znaleźć droge dialogu i respektowania prawa oraz konstytucji skoro nikt ich tego nie nauczył. Powiem więcej. To oni demoralizuja nasze dzieci. To oni demoralizuja nasze społeczeństwo. To budżetowka wkłada ludziom pałki, noże, maczety i kamienie w ręce zachęcając do nienawiści i czczac kult własnego przestępcy który jest bezkarny. To przestępcy otrzymują dzisiaj intratne stanowiska oraz profity i właśnie na nich opiera się polska budżetowka. Czas na zmiany!!!
Mirosław Dunst
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili

2

Odp: W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany.

Zgadzam się z Panem Mirosławem. Edukacja idzie w dół. Uważam, że religia powinna być nauczana w kościele, nie w szkole. Zamiast religii powinien być przedmiot Etyka, który nauczałby wszystkiego, wszystkich religii o dobrym zachowaniu oraz nauka jak poradzić sobie w przyszłej dorosłości.

3

Odp: W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany.

Dzisiaj wszystko jest widoczne jak na dłoni. Nauka zdalna powoduje pogłębienie kryzysu w edukacji. Uczniowie szkół podstawowych nie nadają się do nauki zdalnej. Jedyna możliwość że rodzic siedzący obok wspomaga nauczyciela. Z moich doświadczeń w klasie 4 i 5 nie ma uczniów którzy są w stanie nauczyć się czegoś zdalnie a w klasach 6-8 od 0-40 procent uczniów w klasie coś wyciągnie z tego nauczania. Obecny stan rzeczy jest zatrważający ponieważ wcześniej było źle a działania w tej sferze delikatnie mówiąc obniżają loty. Kiedy odniesiemy się do teoretycznych elit które budują tożsamość i nasz kraj należy zacząć śmiać się przez łzy ponieważ to istny Monty Python.
Mirosław Dunst
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze.
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.

4

Odp: W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany.

Ogólnie sama edukacja jest bardzo istotna i ja jeszcze chcę powiedzieć, że właśnie wiele ciekawych informacji na te tematy na pewno zawsze znajdziemy w sieci. Od siebie zdecydowanie każdemu polecam zaglądanie na stronę https://imaginewe.org/ gdyż jak dla mnie takie działania na pewno są godne podziwu.

5

Odp: W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany.

W edukacji już się wiele zmieniło. Zobaczcie chociażby, które kierunki studiów teraz są polecane itd.   Na pewno specjalizacja informatyka w dzisiejszych czasach będzie czymś wartościowym.  Teraz jest ogromne zainteresowanie  specjalistami IT, także  warto to mieć na uwadze.