1

Temat: prostownica do włosów

Dziewczyny poradźcie coś, moja stara prostownica ma sto lat i się rozsypuje, na pewno technologia poszła do przodu. Zastanawiam się jakie opcje warto mieć, jakie płytki są najlepsze, bo moja ma tragiczne i mocno włosy ciągną.

2

Odp: prostownica do włosów

Ja miałam wiele różnych prostownic i szczerze mówiąc, to nie widzę większej różnicy. A używałam zarówno sprzętu za 100 zł, jak i za 500 zł. Większość współczesnych modeli ma płytki ceramiczne, które "suną" po włosach i raczej ich nie wyrywają, jednak różnie bywa. Nie licz na to, że urządzenie będzie Ci pielęgnować włosy i inne cuda. Moim zdaniem lepiej zainwestować w sprzęt ze średniej półki cenowej oraz wysokiej klasy kosmetyki (olejki, produkty termoochronne, odżywki, lotiony utrwalające). Obecnie stosuję prostownicę z Lidla i jest wszystko ok. Polecam polować na promocje: [moderowane].

3

Odp: prostownica do włosów

Moim zdaniem warto posłuchać nieco na ten temat na YouTubie smile zdecydowanie wówczas wiesz w co inwestujesz pieniądze. Obecnie jest tyle opcji, że ciężko się w tym połapać, dlatego też dobrze jest poznać kilka możliwości.

Moje akcesoria handmade https://united4.pl/