1

Odp: wiecie co się stało na wybika w 5 ?

ciekawość tongue

2

nie ?

3

A co sie stało? Intrygujące pytanie.... roll .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

4

Tu macie odpowiedz
http://kafo.pl/viewtopic.php?id=21437

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

5

A o to chodzi??? Aja myślałam, ze o szkołę piątkę roll .  Już się zlękłam, ze znów jakieś zmiany z dyrekcji czy cuś cool .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

6

Czy macie alarm w domu czy alarm i ochronę. buduję dom i chciałem się zapytać czy warto montować takie systemy zabezpieczań. Nie wiem czy to się sprawdza. Opłaty za ochrę nie są duże.Zwykle na jednym terenie działa kilka firm ochroniarskich. Mają one zwyczaj wywieszania na ogrodzeniach monitorowanych domów tabliczek informacyjnych ze swoimi danymi (co jest też pewnym ostrzeżeniem dla złodzieja). Znalazłam taki sklep co oferuje w atrakcyjnych cenach produkty jak ten  tani system alarmowy satel Czy warto montować samemu czy zmówić firmę?