1

Temat: Ślub i wesele na świeżym powietrzu

Mamy około 1,5ha działki, dobrze zagospodarowanej. Pogoda w sierpniu jest łagodniejsza niż w lipcu. Zastanawiamy się więc poważnie nad zorganizowaniem ślubu i wesela właśnie tam. Takiego na około 60 osób. Co o tym myślicie? Warto, czy może lepiej nie ryzykować?

2

Odp: Ślub i wesele na świeżym powietrzu

Oczywiście, że warto... tylko aby pogoda dopisała. Ale wystarczy przecież zainwestować w jakaś dedykowaną halę namiotową, taką pod usługi cateringowe. Do takiej będzie można zamontować nawet klimatyzatory, aby było chłodniej w środku.
Odsyłam do http://www.greatday.pl/ - z tego co widzę, to zajmują się takimi usługami. Jest ona kompleksowa, czyli klienta po podpisaniu umowy i nakreśleniu jak ma to wyglądać, nie interesuje jak to ma zostać zrobione. Popatrz sobie do galerii zdjęć.

3

Odp: Ślub i wesele na świeżym powietrzu

Dla mnie jak najbardziej warto smile takie weselicha są super smile można też zaczerpnąć porady u profesjonalistów: https://confettitime.pl

4

Odp: Ślub i wesele na świeżym powietrzu

jak nabrdzije ryzykuj, chodz miejce arternatywe na coś gdyby padało smile

5

Odp: Ślub i wesele na świeżym powietrzu

Też to rozważałam, ale polska pogoda jest tak nieprzewidywalna, że jednak wolę wynająć restaurację z otwartą przestrzenią, żeby w razie czego można było przenieść się pod dach. Druga sprawa - nawet jeśli się nie rozpada, to chciałabym mieć otwarte buty do sukni ślubnej i nie wyobrażam sobie przemarznąć w tak ważnym dla mnie dniu. Nie mieszkamy w Malibu, więc ja pozostaję przy standardowej sali smile

6

Odp: Ślub i wesele na świeżym powietrzu

To może być świetny pomysł.