26

Odp: Jak Sprzedawać Na Allegro

http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

27

moim zdaniem się nie opłaca bo tyle co wystawisz to muzisz zaplacic na aallegro za to.WIec lepiej wystawic to np.na olx.pl  czy tez eBay,lub świstak albo na KArtuzy info przeciez każdy patrzy na te strony,a przynajmniej nic nie musisz płacic za wystawienie ich.

28

DorotkaLukasz91 napisał/a:

przynajmniej nic nie musisz płacic za wystawienie ich

no i bez problemów z wysyłką bo może sami odbiorą tongue

Pogodnego dzionka big_smile

29

tak własnie a tak musisz to jeszcze dobrze zapakowac i martwic się czy dotrą do kupującego no nie.wiem bo samam nie raz sprzedawalam i wiem jak to jest.:P

30

No niby to wszystko racja, ale jak ktoś jest ukierunkowany na jakieś zakupy, to wejdzie tam gdzie ma wybór chociażby cenowy.

31

tiki napisał/a:

No niby to wszystko racja, ale jak ktoś jest ukierunkowany na jakieś zakupy, to wejdzie tam gdzie ma wybór chociażby cenowy.

Zgadzam się jak najbardziej, a poza tym ilość osób odwiedzających Allegro jest nieporównywalnie wyższa od Kartuzy.info czy innych serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych. Chcąc kupić konkretne przedmioty z jakiejś kategorii wchodzę po prostu na taką kategorię, a nie muszę oglądać i czytać wszystkich ogłoszeń. Tak, że są plusy i minusy każdego portalu z ogłoszeniami czy aukcjami.

32

no zobaczymy czy sprzedam smile bo watpie aby na kartuzy info ktos kupil kombinezon ale   jakby co to wystawie na kartuzy smile:)

33

asiara73 napisał/a:

kartuzy

Nie każdy przyznaje się, że kupuje odzież używaną, więc nie koniecznie będzie chciał kupować od "swoich".

Dodane pią 14 paź 2011 22:41:41 CEST :
Albo zrób jeszcze inaczej: wklejaj linki z allegro, na strony z darmowymi ogłoszeniami.

34

ja sie dziwie ludziom ze wstydza sie przyznac ze kupuja rzeczy uzywane. Wstydzic mozna sie za wiele rzeczy.Przeciez nawet NASZMALOWANI kupuja uzywane i sie nie wstydza.Ale tak to juz jest ze to mniej BOGATY sie wstydzi za to jak zyje sad:(   tak to jest.Ja tam uwazam ze zaden wstyd.I sama jak cos dostane ladnego to kupie smile:).A dzieciaki rosna jak na drozdzach smile:)

Dodane sob 15 paź 2011 08:41:18 CEST :
ale z tym linkiem to dobra rada   dzieki smile:)

35

asiara73 napisał/a:

list polecony 8 lub ekonomiczny 10.

To chyba raczej odwrotnie smile ekonomiczny to list zwykły a polecony jest droższy
Kombinezon spokojnie zmieścisz w kopertę i policz 10 za wysyłkę polecony. zapłacisz koło 8zł reszta idzie w koszty typu koperta i opłaty allegro. Koperty bąbelkowe najtaniej to na poczcie lub poszukaj w necie jeśli masz zamiar się pobawić w sprzedaż, ja kupuję z allegro 100 szt format H za ok 40-60zł razem z wysyłką i to ta sama co na poczcie średnio kosztuje 1,5-2zł

lol   lol   lol   lol   lol
COFNIJ SIĘ, COFNIJ O CZASIE ZDRADZIECKI I CHOĆ NA CHWILĘ NIECH ZNÓW BĘDĘ DZIECKIEM

36

nowinka_ napisał/a:

Koperty bąbelkowe najtaniej

kiedyś kupowałem w hurtowni na Węglowej (ta z Sierakowic), poczta ...... tongue

37

stefan napisał/a:

kupowałem w hurtowni na Węglowej (ta z Sierakowic)

a ile wychodziły?

lol   lol   lol   lol   lol
COFNIJ SIĘ, COFNIJ O CZASIE ZDRADZIECKI I CHOĆ NA CHWILĘ NIECH ZNÓW BĘDĘ DZIECKIEM

38

cen nie pamiętam, zresztą są tam nieco inne rozmiary tych kopert ale hurtowni w sumie aż 3
wszystkie przebijała cenowo ta z Sierakowic, od miasta w budynku przy ulicy 2 drzwi chyba uni-pack czy jakoś tak
pozostałe są już na placu w pierwszym budynku po wjeździe na plac jak do tego cpn-u, jedna na skraju po prawej, druga na samym końcu budynku po lewej
cenowo niżej niż w mieście a na pewno niż poczta
chwile już sie tym nie param ale wątpię aby ceny tyle podrosły, zawsze hurt to hurt big_smile

39

Allegro jest fajne jeśli jest się supersprzedawcą, ale poza tym wolę darmowe ogłoszenia.

40

Ja też zdecydowanie postawiłabym na inne portale tego typu niż allegro bo tam coraz większe prowizje i opłaty są.