76

Odp: Prezenty....

My np. dostaliśmy od chrzestnych bon podarunkowy do sklepu meblowego. Akurat kupiliśmy mieszkanie, a stan był deweloperski więc prezent był bardzo trafiony. Chrzestni są bardzo praktyczni także wiem, że na pewno nie podarowaliby nam gotówki, a zamiast pralki czy zmywarki kupiłam meble do salonu, narożnik i jeszcze dołożyłam parę groszy do stolika kawowego.

77

Odp: Prezenty....

Jak dla mnie świetnym motywem jest ładne zapakowanie prezentu. Są teraz ciekawe firmy, które zajmują się nadrukami na opakowania. Zawsze można dać na opakowanie zdjęcia z romantycznego miejsca itp. Ja osobiście materiały opakowaniowe zamawiam tu - [moderowane] Na walentynki zamówiłem u nich pudełko ze zdjęciem mnie i mojej ukochanej z Paryża. A do środka włożyłem jej UPRAGNIONĄ paletkę do makijażu.

78

Odp: Prezenty....

Ja mojej kobicie powiedziałem wprost że na pewno za nie długo kupię jej płaszcze damskie.Ona mi powiedziała że na pewno bardzo dobrze zrobię jak ten płaszcz jej kupie.

79

Odp: Prezenty....

Każdy na pewno chciałby dostać bardzo fajny prezent. Sam kilka dni temu podjąłem decyzje że swojej dziewczynie kupię pluszaki że sklepu https://monkly.pl/kategoria-produktu/ga … -pluszaki/ .

80

Odp: Prezenty....

Moim zdaniem najlepszy prezent to biżuteria. I ciesze się, że Apart poza piękną stroną ma też blisko mnie sklepy stacjonarne.

81

Odp: Prezenty....

U mnie dobrze się sprawdzają bony podarunkowe do sklepów online. Nawet na parapetówkę i wesele, super sprawa. Jak sie zrzuci kilka osób to spokojnie rtv'kę się kupi, materac lub stolik kawowy.

82

Odp: Prezenty....

Na walentynki mogą sprawdzić się na przykład zawieszki z https://www.apart.pl/ smile

83

Odp: Prezenty....

Spoko sprawa takie zawieszki big_smile