1

Odp: Internet

Ma ktoś? Zna ktoś?

http://www.air-net.gda.pl/oferta,2,pl.htm

http://multi-ip.pl/strona/internet-dla-domu-oferty-promocyjne.html

szukam alternatywy dla neostrady...

Ma ktoś pomysł na coś co by działało w okolicy Przodkowa?

katakus

2

Odp: Internet

katakus napisał/a:

http://www.air-net.gda.pl/oferta,2,pl.htm

sąsiad ma, ładnie śmiga, brka limitów, jak skończy mi sie umowa z neo to biorę...

3

Odp: Internet

katakus napisał/a:

http://www.air-net.gda.pl/oferta,2,pl.htm

Ja korzystam i jest git

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

4

Odp: Internet

dzięki za odpowiedź...

katakus

5

Odp: Internet

Neostrada ci nie odpowiada? Nie jest taka zła tylko ceny trochę duże.

6

Odp: Internet

Polecam Airnet. Raczej problemów z nimi nie ma żadnych.

7

Odp: Internet

też potwierdzam Airnet jest bezproblemowy

8

Odp: Internet

Witam, zastanawiam się nad zakupem oferty internetu Multimedia 30 mb/s i chciałabym poznać wasze opinie,  doświadczenia z tym operatorem i prędkością. Syn gra online czy ta prędkość jest wystarczająca?

9

Odp: Internet

Mam od Multimedia 15mb/s i wystarczy, proponowali ostatnio 30 ale nie jest mi potrzebne, na poczatku dekoder sie wylaczyl, ale po zgloszeniu awarii natychmiast usterke usuneli i dziala bez zarzutow juz kilka lat.

10

Odp: Internet

Doświadczenia z Multimediami mam negatywne. Dodzwonić się na infolinie i zgłosić usterkę- wręcz niemożliwe. Ile razy coś się działo, musiałam iść osobiście. Problem rozwiązany w ciągu 2 dni, rzadko wcześniej.  Natomiast usterki za Teletronika były usuwane w ciągu kilku godz, ew. nast. dnia. Dzwoniło się do działu technicznego i w mig odebrany tel-przyjęte zamówienie.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

11

Odp: Internet

Jeśli łącznie z neostradą weźmie się kilka innych usług to jest odrobine tanej np. telefon i tv ale mam nadzieję, że konkurencja sprawi, że neostrada będzie tańsza bo ich ceny też mnie nie pocieszają.

12

Odp: Internet

Macie jakieś doświadczenia z internetem od operatorów komórkowych?

Od lat mam Neostradę, jednak prędkość odrobinę ponad minimum (1,2 -1,3Mbps) to na dzisiejsze czasy trochę mało.
Dodatkowo ostatnio ciągłe problemy ze zrywaniem połączenia/kompletnym brakiem sygnału (kabel "łatany" przez nich od lat chyba w końcu stał się nieużywalny) i zlewaniem przez obsługę techniczną (przewidywana naprawa za przeszło miesiąc, o ile dojdzie do skutku, bo zero kontaktu ze strony techników).
Radiowy chyba niestety ze względu na położenie odpada (była jedna lokalna ekipa- brak zasięgu).
W "internecie mobilnym" odstraszają limity/lejki (chociaż krążą związane z tym różne opinie- że czasem po przekroczeniu oferowanej ilości danych nadal mamy transfer z dużą prędkością), a także ewentualny problem z zasięgiem.
No i tu pojawia się problem, bo musiałbym wydać kasę zarówno na modem/router jak i antenę - a potem okażę się, że albo zasięg nie taki (brak LTE - a to raczej podstawa, żeby mieć nadzieję na "nielimitowany" internet), lub też sami operatorzy obcinający transfer.
Jeśli ktoś używa proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami. Ewentualnie podpowiedź gdzie szukać pomocy (czy istnieje firma, która montuje anteny/modemy pod LTE i mogłaby sprawdzić możliwości przed zakupem usługi).

13

Odp: Internet

Jeśli interesują Cię usługi informatyczne, w tym różne projekty internetowe, albo przydałaby Ci się [moderowane], to może poczytaj o takich możliwościach?