1

Temat: Jakie kosmetyki na suchą skórę?

Hej. Mam suchą skórę i szukam fajnego kremu na twarz. Dowiedziałam się o koleganspa. Krem ponoć dobrze nawilża i daje efekty, kiedy jest systematycznie stosowany. Może ktoś z Was korzystał i może się wypowiedzieć? A może znacie inne sposoby na to, aby odmłodzić cerę?

2

Odp: Jakie kosmetyki na suchą skórę?

Witaj. Dobę już twoje pytanie 'wisi' tutaj i nikt z czytających nie chce odpowiedzieć smile
Nasuwa się pytanie, czy faktycznie pytasz czy tylko reklamujesz kolagen ???
Po mojemu to drugie raczej big_smile
Jeżeli jednak faktycznie pytasz - polecam oliwę z oliwek ... raz dziennie po kąpieli i osuszeniu dokładnym smarujesz oliwą i czekasz do wchłonięcia.
Sam osobiście tego nie stosuję ale znam osoby które regularnie stosują oliwę i powiem ..... jakby młodsza skóra big_smile
Zresztą na mnie również doświadczenia były robione ..... nie powiem abym czuł sie młodszy smile
Kremy z kolagenem dodatkowo, jeżeli będziesz zainteresowana na PW

Pogodnego dzionka big_smile

3

Na suchą skórę proponuję oliwę z oliwek, działa doskonale. Inny sposób? Zrób papkę z dojrzałych bananów (maseczka na szyję i twarz), trzymaj od 10 do 15 minut a potem zmyj. Może też być żółtko. wink

4

Od siebie jeszcze dorzucę, że kosmetyki na suchą skórę i generalnie warto jest zamawiać przez neta. Problem może pojawić się z kosmetykami aptecznymi, które nie są w normalnej sprzedaży, ale i na to jest sposób - są przecież apteki internetowe smile
Pod względem ceny są korzystniejsze od tych stacjonarnych. Niektóre kosmetyki czy leki są tańsze o nawet o połowę.

5

Również mam suchą skórę, ale znalazłam na to sposób. Co jakiś czas chodzę na zabieg nawilżenie diego dalla palma do dr. Kaliszewskiej . po zabiegu skóra jest elastyczna, promienna i nawilżona jak nigdy. Z całęgo serca mogę polecić zabieg i klinikę

6

Pierwszy post i od razu reklama dr jakiejśtam. Ludzie, nie dajcie się zrobić w balona. Lepiej już kupić zwykły krem za 4zł.

7

Takie które nie zawierają w sobie nafty. Niestety prawie wszystkie zawierają.

8

Myślę, że dobrym pomysłem dla suchej skóry może być jakiś zabieg nawilżający. Polecam popatrzeć sobie co oferuje Mała Klinika [moderowane] Fajnie jest czasami zrobić coś dla twarzy u profesjonalistów. Efekty zawsze są zachwycające.

9

Jak ktoś chce rzeczywiście odmłodzić swoją cerę to pozostaje tylko zabieg laserowy. Jeśli już używam jakiegoś kremu nawilżającego to wybieram tylko te z naturalnymi składnikami.

10

do suchej atopowe skóry polecam bardzo emolienty exomega control. Bardzo dobrze nawilżają, zmniejszają podrażnienie skóry i uczucie swędzenia.  Używam olejek z tej linii i jestem bardzo zadowolona bo stan mojej skóry poprawił się niesamowicie.

11

Spróbuj poszukać czegoś wśród profesjonalnych kosmetyków na [moderowane]

12

Muszę zwracać szczególną uwagę na pielęgnację skóry, ponieważ choruję na AZS. Balsamy, kremy czy mydła nie dla mnie bo sprawiają tylko, że objawy choroby nasilają się.Dermatolożka poleciła mi emolienty exomaga. Co dzień stosuję mleczko z tej linii, które nawilża, łagodzi i koi skórę.