1

Temat: Panele ścienne

Witam. Chciałam sobie ostatnio zamontować w domu tapicerowane panele ścienne. Czy ktoś wie gdzie w okolicy mogłabym takie dostać, najlepiej z montażem?

2

Odp: Panele ścienne

zy ktoś ma w kuchni panele ścienne w kolorze stalowym? Konkretnie chodzi mi o FASTBO pewnej dużej szwedzkiej firmy;) Czy są problemy z utrzymaniem czystości (zwłaszcza w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenki gazowej)? Jak wyglądają po miesiącach, latach? Podobają mi się, z ciemnymi frontami mogą chyba

meble na zamówienie w Poznaniu

3

Płytki w kolorze stalowym na pewno nie będą dobrze się sprawdzały w kuchni. Chyba że ktoś będzie je czyścił codzienne. Ale jeśli ma być taki surowy klimat to lepiej te stalowe płytki przykleić np na całą ścianę, słupek w pobliżu kuchni, stołu kuchennego, do charakterystycznego elementu. A w kuchni sprawdzi się gres przypominający kolorem i strukturą beton. Albo blat można zrobić stalowy - też będzie ciekawie i w klimacie. Do tego lampy industrialne.

tissu

4

A mogę zapytać czy instalowaliście u siebie takie lampy domowe lampy aquaform ? nie wiem czy faktycznie kinkiety są takie praktyczne?

5

Płyta meblowa na ścianie w salonie czy ktoś ma i jak to wygląda ?

6

A może efekt betonu na ścianie? To pasuje chyba do każdego wnętrza. Płyta meblowa bardzo źle mi się kojarzy, , z jakimś takim niedorobieniem, brakiem dobrego smaku. Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych rozwiązań, więc może pomoże wam ten artykuł? http://bbhomedecor.pl/efekt-betonu-na-s … -betonowe/
Osobiście bardzo lubię beton i chciałabym mieć go w swoim domu, ale na to musze poczekać jeszcze rok smile

7

U mnie sprawdzają się panele tapicerowane. Włożyłam nimi całą ściankę w salonie. ładnie dekorują i wygłuszają odgłosy dochodzące od sąsiadów. Nawet nie wiedziałam, ale one mają o wiele więcej praktycznych zastosowań: https://blog.mirjan24.pl/jak-wykorzysta … -na-sciane