1

Temat: Iwona Wieczorek porwana przez policjantów?!

Zacznijmy od przypomnienia czym jest Park Reagana w Gdańsku, liczy on sobie 62,42 ha a więc jest to bardzo duży teren, Park leży na terenie wielkich gdańskich dzielnic:

Przymorze Wielkie, Brzeźno, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Na teren Parku Reagana nie można wjeżdżać samochodami, ale taką możliwość mają pojazdy uprzywilejowane w ramach pełnionych obowiązków i służby miejskie czasami są  firmy najęte przez miasto Gdańsk do prac porządkowych.

Teraz wyobraź sobie, że na tak dużym terenie - ponad 62 hektary - występuje taki PRZYPADEK, że w miejscu, gdzie widzimy po raz ostatni na miejskim monitoringu Iwonę Wieczorek pojawia się policyjny patrol samochodowy i kieruje się prosto a raczej na prawo w ślad za Iwoną, dziewczyną, która "za chwilę" przepadnie i do dzisiaj się nie odnajdzie.

A może to faktycznie przypadek, zbieg okoliczności?

Przyjrzyjmy się temu z szerszej perspektywy, weźmy pod uwagę wszystkie kawałki układanki i sięgnijmy po silniejszą lupę.

Zwiększę teraz siłę PRZYPADKU, w niemal tym samym miejscu i czasie, gdy widziano Iwonę Wieczorek po raz ostatni, nie pojawia się tylko wspomniany patrol policji, ale i Człowiek z Ręcznikiem, Ekipa Sprzątająca oraz Druga Ekipa Sprzątająca. Do tego PRZYPADKU musimy także dodać późniejsze działania policji, być może niemego świadka tej zbrodni.

A więc na tym wielkim terenie, w jednym czasie i niemal w jednym miejscu spotykają się wszystkie pojazdy, które mogły przebywać w Parku Reagana, pojawia się Pan z Ręcznikiem a w tym wszystkim odnajdujemy Iwonę Wieczorek, która "Za chwilę" zaginie na zawsze.

Wypada wspomnieć także, że Iwona Wieczorek może znać policjantów z patrolu, chociażby z widzenia, wśród znajomych ma i policjanta, podobno z prewencji, może stali oni na tzw bramce w jakimś lokalu do którego zaglądała Iwona? Tego nie wiem, ale teoretycznie można założyć, że Iwona mogła znać policjantów patrolujących Park Reagana owej nocy.

Bardzo istotnym jest zapis z monitoringu przy wejściu 63 na którym po raz ostatni widzimy Iwonę Wieczorek także z tego powodu, że czegoś na nim nie widzimy, czego?

Nie widzimy na nim omawianego radiowozu i to nie dlatego, że go tam nie ma, ale dlatego, że udostępniony przez komisariat V  film trwa za krótko... Kończy się zanim zobaczymy radiowóz. 

Zobacz film:

cd na moim blogu: https://www.salon24.pl/u/salamon/112448 … rk-reagana

Myślisz, że posiadasz WAŻNY / KONIECZNY do Zbawienia!/ Chrzest? =  https://www.salon24.pl/u/salamon/851196 … -w-mediach