1

Odp: Tenis ziemny .

W zeszlym roku na wczasach po raz pierwszy wzialem rakiete w reke,po zacietej wyjatkowo walce  przegralem z moim  szwagrem 6:0 i 6:0 momentami bedac wyraznie lepszym,zaznaczam ,ze szwagier gral kiedys 2 lata w Sopocie w jakims klubie.Patrzac jak sobie radzi A Radwanska ,no i majac w pamieci odchudzanie(zeby pieklo te slowo pochlonelo)pomyslalem ,ze moze warto sie lekko poruszac.Tenis jest ok ale u mnie w miejscu kortow wybudowali basen .Czy sa jakies korty w Kartuzach?Gra ktos?

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

2

Też mnie to interesuje. Chętnie bym pograła w tenisa ziemnego. Ale również nie mam pojęcia co i jak.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

3

Był jeszcze niedawno bardzo dobry plac na grę w tenisa w Kartuzach.
Czasem się tam pojawiały samochody z nauki jazdy, ale nie przeszkadzały.
Ale później pojawiły się spychacze, potem betonowe klocki i już placu nie ma.
Będzie policyjna komenda  :razz:

4

Z tego co mi wiadomo kort jest u panstwa Lewków (na ul. Reja chyba) tam gdzie ogrodnictwo. Poza tym przy SP2 byl kiedys kort asfaltowy, tylko swoja siatke trzeba bylo miec.
Sam tez kiedys na biwaku probowalem i musze przyznac ze to naprawde fajna sprawa, ale jakos nigdy nie mialem tyle zaparcia by sprawic sobie rakiete i zaczac regularnie grywac smile

5

w Brodnicy Dolnej jest...

[img]http://img229.imageshack.us/img229/2341/firefighteranimuj4.gif[/img]

6

brudnica dolna 1 kort -> odradzam
ostrzyce 6.

widać z drogi..

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

7

ostrzyce 6

dokładnie to chciałam napisać-w Ostrzycach jest :mrgreen:

i z tego co sie orientuje to w Goręczynie tez jest ale nie wiem czy ogólnie dostępny :razz:

a swoja drogą moze ja tez bym zaczęła grać cool
przy tym się parę kilogramów gubi ponoć :mrgreen:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

8

A macie jakieś rady co do sprzętu? Gram przynajmniej raz w tygodniu już kilka miesięcy i chyba pora kupić własny sprzęt tenisowy. Chciałbym też brać udział w jakiś turniejach dla amatorów, myślę, że byłaby to fajna zabawa. Wiecie, czy coś takiego jest organizowane?