1

Temat: Ulotki wyborcze na samochodach !!!!

W odpowiedzi na uciążliwe umieszczanie ulotek osób kandydujących w najbliższych wyborach żądam o pouczenie firm, osób umieszczających na Wasze zlecenie tychże ulotek o miejscach w jakich można tego dokonywać. Zgodnie z Kodeksem wykroczeń, Art. 63a. miejscem tym na pewno nie jest mój samochód.

§ 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. W razie popełnienia wykroczenia można orzec przepadek przedmiotów stanowiących przedmiot wykroczenia oraz nawiązkę w wysokości do 1.500 złotych lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego.[/lex:zts4px6i]
Za umieszczenie tej ulotki odpowie tylko i wyłącznie ten kto ją umieścił. - Mandat może wynieść od 20 do 500zł.

2

Odp: Ulotki wyborcze na samochodach !!!!

Dokładnie jak jeszcze raz mi wepchnie ulotkę pod wycierzczkę to złapie gnojka i podam na policję.

Najlepsze kosmetyki na cellulit znajdziesz na https://vialisebodywrapping.pl/

3

Odp: Ulotki wyborcze na samochodach !!!!

mi - szczerze mówiąc - to nie przeszkadza. Póki co. Nie widzę problemu w tym, że ktoś włoży za wycieraczkę ulotkę czy nawet 2. Wezmę, rzucę okiem, albo od razu wyrzucę do kosza - to zajmuje chwile, góra dwie. Dopóki ulotki te nie leżą rozwalone pod koszem czy w innym widocznym/publicznym miejscu - nie przeszkadza mi to. Pamiętajmy, ze takie ulotki nie zostawiają politycy, czy ich asystenci, ale osoby, które zgłosiły się do pracy, by zarobić choć parę groszy.