1

Temat: Wakacje 2020

Witam, zamierzam w tym roku wybrać się na wakacje na Kaszuby. Nigdy tutaj nie byłam i nie wiem, gdzie warto pojechać. Może coś polecicie? Najlepiej jakiś sprawdzony domek letniskowy, blisko jeziora (czystego, oczywiście) lub może gospodarstwo agroturystyczne, ale też blisko jeziora. Zależy mi na atrakcjach dla dzieci - place zabaw itp. Fajnie też, by nie było to tłoczne miejsce. Wiadomo - w czasach pandemii, wolę nie pchać się z dziećmi między tłumy.

2

Odp: Wakacje 2020

Jak są wakacje to zawsze trzeba wyjechać do bardzo dobrego miejsca. Sam podjąłem decyzje że w tym roku pojadę do Francji. Dodatkowo znajoma podesłała mi ofertę [moderowane] .

3

Odp: Wakacje 2020

Mnie w ubiegłym roku urzekły wyprawy do Afryki i postanowiłem w tym roku zainwestować i wybrać się w miejsce, które nie jest typowym kierunkiem turystycznym, bo jednak mało osób się wybiera w takie miejsca.

4

Odp: Wakacje 2020

A nie myśleliście nad tym, aby wybrać się chociażby do Szwecji. Ogólnie pisząc Skandynawia są niesamowicie urokliwe, także zdecydowanie warto byłoby odwiedzić to niezwykłe miejsce. Tutaj https://skandynawskiepodroze.pl możecie dokładnie sprawdzić sobie co jest tam do zobaczenia.