1

Temat: Rehabilitacja w Kartuzach UD,LASER czy warto ??

Witam. Chciałabym się zapytać czy warto się zapisać na rehabilitacje do Kartuz na Ultra dźwięki, laser i coś takiego (kNo) czy cos podobnego nie wiem nie mogę się rozczytac z skierowania. W dzierzaznie nie mają tego ostatniego i nie mogą zapisać. Czy ktoś z was wie czy w Kartuzach dobrze takie zabiegi wykonują? Czy był ktoś na takich zabiegach i jest zadowolony? Dzięki i Pozdrawiam.

2

Odp: Rehabilitacja w Kartuzach UD,LASER czy warto ??

Takie zabiegi wykonuje przychodnia CMK KASZUBY oraz św. Łukasza. Trudno mówić o zadowoleniu z zabiegów. U jednego przyniesie efekty, u drugiego niestety nie. Chociaż podobno prawdziwe efekty widać dopiero po drugiej serii. Obsługa chyba wszędzie taka sama i terminy oczekiwania zbliżone... czyli dłuuugie wink . Dla mnie różnicy wielkiej nie ma, choć miałam rehabilitacje w obu przychodniach.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

3

Odp: Rehabilitacja w Kartuzach UD,LASER czy warto ??

Jeżeli planujecie rehabilitację, warto znaleźć dobry sklep ze sprzętem do rehabilitacji, żeby móc w razie potrzeby zakupić niezbędne wyposażenie do ćwiczeń. Czasami profesjonalny sprzęt okazuje się bardzo przydatny, dzięki niemu możemy angażować więcej mięśni i wykonywać ćwiczenia, które pomogą nam wrócić do pełni sprawności.