1

Temat: silownia

Dzień dobry, po paru latach wkońcu znalazłam czas na zadbanie o siebie i postanowiłam że stworze sobie taką swoją, małą siłownię. Remont już zrobiony teraz zostało wybrać wyposażenie siłowni.Znacie może jakieś dobre firmy gdzie dostanę taki sprzęt?

2

Odp: silownia

Może najlepiej w internecie poszukać? Ja kupowałem w zeszłym roku cały sprzęt na Allegro. Łatwo znaleźć coś w takim przedziale cenowym jaki jesteśmy w stanie udźwignąć no i wybór duży. Ja patrzyłem po opiniach ludzi i wtedy kupowałem. Wydaje mi się, że nazwa firmy nie jest taka istotna. Ważne, żeby sprzęt dobrze działał i był solidny.

3

Odp: silownia

Dzień dobry, po paru latach wkońcu znalazłam czas na zadbanie o siebie i postanowiłam że stworze sobie taką swoją, małą siłownię. Remont już zrobiony teraz zostało wybrać [moderowane] .Znacie może jakieś dobre firmy gdzie dostanę taki sprzęt?

4

Odp: silownia

myślę, że firma z twojego linku jest spoko. dużo ciekawych, nowoczesnych zestawów smile

___________________
biuro rachunkowe lubin

5

Odp: silownia

Od kilku lat bardzo często chodzę do siłownię. Powoli są pierwsze efekty już.

_________________________________________________________
pomoc drogowa Berlin Niemcy

6

Odp: silownia

a jak sie zmotywować?

7

Odp: silownia

patrząc na dobze zbudowane inne osoby big_smile

8

Odp: silownia

Proponuję poszukać na Internecie

9

Odp: silownia

Witam jakbyć miał problem z urazami polecam ci [moderowane] bardzo fajne na walkę z zerwanym mięśniem.

10

Odp: silownia

Słuchajcie a co do tych domowych ćwiczeń polecicie jakieś dla początkującego?

11

Odp: silownia

zazdroszczę każdemu, kto potrafi się zmotywować i ćwiczyć w domu. Ja tak nie potrafię. Mam zbyt małą... silną wolę. Albo właściwie to, może wcale jej nie mam big_smile Ja potrzebuję obecności innych. I nie chodzi mi tutaj o to, że ktoś musi mnie zaciągnąć do ćwiczeń tylko po prostu ktoś musi  być obok. A tak w ogóle to odkryłam niedawno spinning i przepadłam big_smile To idealny sport dla mnie! Cieszę się zatem, że w końcu siłownie zostały otwarte i moje kochane rowerki ruszyły ponownie smile

pozdrawiam

12

Odp: silownia

Moja córka wciągnęła mnie w codzienne zabawy, doszło do tego, że kupiliśmy sportowe hula hop i codziennie kręcimy pół godziny. Do tego fajna muzyka, albo zawody, komu się uda dłużej. Świetna opcja na spędzanie razem czasu.

13

Odp: silownia

Jeżeli planujecie ćwiczenia, polecam również zaopatrzyć się w dobrej jakości, wygodne ubrania, takie jak dresy ortalionowe. Dzięki temu będziecie mogli wygodnie zająć się ćwiczeniami, bez skrępowanych ruchów.