1

Odp: Jazda konna

Zapraszam na jazdę konną dla początkujących i zaawansowanych.

Istnieje możliwość zakupu karnetu  do wykorzystania w czasie miesiąca przez dowolną liczbę osób.
Jazdy w miłej atmosferze- wyłącznie indywidualne.
Stajnia w Żukowie przy ul. Gdańskiej. Oferuję także pensjonat dla koni w dobrej cenie oraz artykuły jeździeckie.

Zapraszam

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail.

(post edytowany przez moderatora)

www.kopytkowo.com.pl

2

A może numer telefonu jakiś nie chce mi się w googlach szukać

3

widus napisał/a:

może numer telefonu jakiś nie chce mi się w googlach szukać

zauważ, ze post jest moderowany przez moderatora, więc pewnikiem usunął i stronę www i numer telefonu roll A ja bym się chętnie dowiedziała, dzieciaki lubią konie

4

ines_ka napisał/a:
widus napisał/a:

może numer telefonu jakiś nie chce mi się w googlach szukać

zauważ, ze post jest moderowany przez moderatora, więc pewnikiem usunął i stronę www i numer telefonu roll A ja bym się chętnie dowiedziała, dzieciaki lubią konie

Wredny moderator

5

no właśnie, bo ja dziś przejrzałam i jeśli chodzi o Żukowo to znalazłam: t26  z Otomina, Jazda konna w Rutkach i to wszystko, cała reszta w innych kierunkach. A ja poszukuję jakiegoś klubu jeździeckiego, do którego mogą dzieci uczęszczać smile

6

Do wszystkich zainteresowanych wysłałam maila z kontaktem. Gdyby nie doszło to proszę o PW lub e-mail

www.kopytkowo.com.pl

7

Nie lepiej te konie w spokoju zostawić?Dosyć się już nacierpiały i wymęczyły pod ciężarem człowieka.Biedne zwierzaki męczyć.Na rowery usiądzcie to zobaczycie,ile trzeba wysiłku i potu,aby do przodu się posuwał.

Podoba mi się powiedzenie "Polska jest Afryką Europy!"

8

jak na kilkuset kilowego konia usiądzie kilkunastokilowe dziecko to koń tego nie poczuje. I zresztą nie poczuł smile

9

??? napisał/a:

(post edytowany przez moderatora)

Tu na "ogłoszenie" nawet opis vel ZAPROSZENIE nie pomogło http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best29_%28www.e-gify.pl%29.gif Znaczy według zasady - równi i równiejsi (?) http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zlosliwe/zlosc14_%28www.e-gify.pl%29.gif

Dodane śro 22 cze 2011 13:34:36 CEST :
Proszę o namiary na PW

10

Leonptak napisał/a:

Nie lepiej te konie w spokoju zostawić?Dosyć się już nacierpiały i wymęczyły pod ciężarem człowieka.Biedne zwierzaki męczyć.Na rowery usiądzcie to zobaczycie,ile trzeba wysiłku i potu,aby do przodu się posuwał.

Niektórzy na te "biedne zwierzaki" cały miesiąc ciężko pracują... "Biedne zwierzaki" dostają jeść lepiej niż niektórzy ludzie- dostają suplementy, witaminy, drogie pasze. "Biedne zwierzaki" dostają drogi sprzęt, który powoduje, że ciężar jeźdźca jest dla ów "biednego zwierzaka" prawie nieodczuwalny. "Biedne zwierzaki" mają po każdej jeździe masowane i chłodzone specjalistycznymi wcierkami nogi i kręgosłup.
W końcu te "biedne zwierzaki" są hodowane po to żeby nosiły ludzi, ciągnęły ciężary itd- tak samo jak świnka jest hodowana na mięsko, które zapewne ze smakiem zjadasz i nad tym nie ubolewasz...

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz bo ja bardzo chciałabym żeby ktoś dbał o mnie tak jak ja dbam o swoje konie. Ich dobro jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu i jeźdźcy są dobierani do możliwości konia żeby właśnie "biednemu koniowi" nie było za ciężko...

www.kopytkowo.com.pl

11

Miło, a wybiję Was trochę z tematu Żukowa... Wiecie gdzie jest jakaś w miarę "tania" szkółka jeździecka? W sumie nie musi to być coś na podobę stadniny, mogą to być prywatne konie, tak tylko by można iść potrenować -  BLISKO kartuz za rozsądne pieniądze. Wiem, że jest Mezowo i z całą sympatią do nich, ale szukam czegoś o mniejszym cenniku : )

Dodane wto 25 paź 2011 00:18:31 CEST :
Wiesz... koń musi mieć zapewniony odpowiedni ruch i trening, bo w przeciwnym wydaniu zaczynają mu siadać stawy i niestety sporo jest tego negatywnych efektów, jednakże jak piszesz... koń nie może być traktowany jak maszynka do zarabiania pieniędzy wink

Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

12

ines_ka napisał/a:

jak na kilkuset kilowego konia usiądzie kilkunastokilowe dziecko to koń tego nie poczuje. I zresztą nie poczuł smile

To wszystko jest zależne wink Bo np na kucyki typu szetland, walijski mogą siadać osoby do 53 kg. Na konie gorącokrwiste waga jest do 100 kg. Jednak chodzi o czas pracy wink Konie mogą pracować, ale też nie można przeginać z wysiłkiem zwłaszcza w wakacje kiedy jest gorąco, a konie są podatne na udary słoneczne wink Zdarza się nawet, ze koń nie musi pracować, wystarcza tylko, by o tą chwilę za długo postał na słońcu bez cienia... Niestety efekty tego, nie są ciekawe.

Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

13

Ja też właśnie pasjonuje się w koniach. Nawet mam małą własną stadninę i jakiś czas się uczę jazdy konnej.  A teraz znalazłam całkiem niezły sklep, gdzie można kupić między innymi takie https://www.equishop.com/pl/35-czaprak- … oni-potnik czapraki  dla koni i to w doskonałej jakości. Wy też tam kupujecie?