1

Temat: Spółka komandytowa

Cześć Wam smile Słuchajcie, muszę rozpocząć działania nad stworzeniem spółki komandytowej. W związku z tym, możecie polecić jakiegoś adwokata, lub jakąś kancelarie adwokacką, która specjalizuje się w prawach spółek? Teren mojego przedsięwzięcia to Wrocław. Zależy mi na podesłaniu adwokatów, czy też kancelarii adwokackich, z którą się kiedyś współpracowało osobiście. Jak znajdę później chwilę to zrobię osobiście jakiś research.

Będę wdzięczny za pomoc smile

2

Odp: Spółka komandytowa

Znalazłem taką Kancelarie Adwokacką o nazwie PGNG. Widzę, że zajmują się między innymi [moderowane]. Czy ktoś może wypowiedzieć się na ich temat? Oferta wygląda na dość rzeczową, tylko teoria, a praktyka to dwie zupełnie inne kwestie..

3

Odp: Spółka komandytowa

Niestety póki co ja się jeszcze do końca na tych sprawach nie znam i ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć o takich spółkach. Za to od rzazu chciałbym polecić doskonały wpis http://www.ludzie-biznesu.pl/spolka-akcyjna-dla-kogo/ gdzie właśnie fajnie opisano to dla kogo najlepszym rozwiązaniem będzie posiadanie spółki aukcyjnej.

4

Odp: Spółka komandytowa

Kiedy tak naprawdę jeszcze chodzi o same spółki to ja jestem zdania, że po prostu fajnie jest co nieco wiedzieć na ich temat. Jakiś czas temu również natrafiłem na bardzo ciekawy wpis http://www.ludzie-biznesu.pl/spolka-akcyjna-dla-kogo/ gdzie bardzo dokładnie wyjaśniono to dla kogo jest spółka akcyjna. Myślę, że taka wiedza każdemu z nas powinna się przydać.