26

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Ja mam swój sklep internetowy i na początku sprzedaż była bardzo mała, zaczęłam szukać jakiegoś sposobu na dobrą ale niedrogą reklamę i wpadłam na stronę [moderowane] , stwierdziłam że mogę spróbować i założyłam fanpage mojego sklepu. Udało mi się go wypromować i teraz mam codziennie mnóstwo zamówień smile

27

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

sprzedaż można zwiększyć zostawiając pozytywny wizerunek firmy w oczach naszego kontrahenta, np. poprzez szybką i sprawną obsługę. Umożliwc to może na pewno dobry [moderowane] typu Faktura Small Business. Warto się mu przyjrzeć, tym bardziej że producent oferuje darmowe testowanie smile

28

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Jest wiele możliwości na reklamę, prowadzę spory salon fryzjerski i jakiś czas temu stwierdziłam że ja i moi pracownicy będziemy lepiej prezentować się w koszulkach z personalizacją, każda koszulka zawiera imię i funkcję jaką dana osoba pełni, typu- fryzjer damski, fryzjer męski, pomocnik fryzjera itp. miało to bardzo pozytywny odbiór wśród klientów. Koszulki zamówiłam na [moderowane] a personalizacją zajęła się firma [moderowane] , polecam bo w moim przypadku był to strzał w 10.

29

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

olga syjota napisał/a:

Cytując klasyka "reklama dźwignią handlu" wink

I tutaj śmiało mogę polecić - [moderowane] Obecnie najskuteczniejsza forma reklamy docierająca do największego grona odbiorców.

30

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Wraz z otwarciem sklepu, powinniście zainwestować w system ochrony obiektów. Niestety coraz częściej zdarzają się kradzieże i włamania, także taki system pozwoli wam znaleźć ewentualnego sprawcę, uzyskać odszkodowanie, a dodatkowo kamery odstraszają włamywaczy.

31

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Faktycznie takie rzeczy są dość ważne i wydaje mi się, że również każdemu ze sprzedawców na pewno zależy na tym aby móc sprzedawać jeszcze więcej. Sam nawet jakiś czas temu miałem okazję zapoznać się z fajnym wpisem https://ebiznes.org.pl/wady-i-zalety-fba-na-amazonie/ i jestem zdania, że warto jest poznać wady jak i zalety FBA na Amazonie.